تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت بازی League of Legends
 League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot می‌باشد. این بازی آنلاین در سبک استراتژیک بوده و شباهت زیادی به بازی ِDota دارد. بازی در اکتبر ۲۰۰۹ به بازار عرضه شد و تا کنون با نوآوری های خود موفقیت های بسیاری را کسب کرده است و به عنوان یکی از بهترین بازی های انلاین در سبک خود به حساب می آید. چیتی که امروز برایتان تهیه کردیم دارای امکانات ویژه و کاربردیست و میتواند شما را در بسیاری از رنکینگ ها بالا ببرد .

چیت بازی League of Legends دارای اپدیت های منظم با بازی بوده و با هربار اپدیت سرور ها به آخرین نسخه بروز میگردد . همچنین چیت دارای ویژگی های بسیاری است و با چندین آموزش تصویری که همراه با فایل خدمتتان ارائه میگردد میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید . ابزار بصورت مولتی چیت میباشد و دارای بازی های بسیاری همچون چیت بازی PUBG ، چیت بازی Rules of survival و چیت بازی battlefield و چندین بازی دیگر است که همراه با آموزش خدمتتان ارائه میگردد .


نکته : برای اجرای هرچه بهتر و بهینه تر این ابزار و جلوگیری از Ban ، توضیحات اجرای راهنمای بهینه این ابزار را در کانال تلگرامی ما دنبال فرمایید . چیت با بسیاری از آنتی چیت ها سازگاری دارد اما برخی سرور ها امکان سخت گیری های بسیاری دارند بنابراین توصیه های اکانت کاربری را حتما دنبال کنید .


نکته مهم : ما مسئولیتی در برابر افرادی که نسخه های مختلفی از این نوع چیت را میخرند را نداریم و فقط مسئولیت پشتیبانی و آموزش ابزار های سایت خود را خواهیم داشت ؛ پس دقت داشته باشید این نوع چیت ها را از هر وبسایتی دانلود ننمایید (نسخه های رایگان و پولی) چرا که ممکن است باعث محرومیت دائم اکانت شما گردد و یا فایل حاصل به سیستم شما آسیب رساند . لازم به ذکر است که اعلام کنیم چیتی که ما برای دانلود گذاشته ایم یکی از بهترین چیت هایی است که برترین بازیکنان جهان و رقابت های جهانی از آن استفاده میکنند .
همراه با آموزش ها خدمت کاربران ، چندین اسکریپت دیگر نیز برای سلایق مختلف به کاربران معرفی میگردد که میتوانید با برنامه مولتی چیت موارد مورد نیاز خود را بیابید و اجرا نمایید . چیت حاضر یکی از بهترین ها میباشد و با انواع نسخه های بازی سازگار است . چیت ها و منو های چیت با دکمه های Shift و F6 قابل مدیریت هستند . درصورتی که با سایز بزرگ بازی و رزولیشن بالا مشکل دارید و چیت اختلال پیدا میکند ، چیت را در حالت ویندوز اجرا کنید .

چیت بصورت مولتی چیت است و دارای پشتیبانی از بازی های مختلفی است ؛ پس از انتقال به درگاه مولتی چیت خریدتان را نهایی و بلافاصله لینک دانلود را تحویل بگیرید .


اپدیت جدید 2019 - مردادماه 98 - نسخه ویژه

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!