تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود قالب های پنل ادمین با قابلیت شخصی سازی

قالب ادمین پنل یکی از قالب هایی است که میتوان برای کسب و کار شخصی خود آنرا تعیین کرد و با قابلیت های وبسایت خود آنرا تنظیم کرد . همینک میتوانید این قالب کاربردی و ویژگی ها را در ادامه بخوانید و به دانلود بپردازید .


ادمین پنل حاضر دارای ویژگی های بسیاری است که در قسمت ویژگی ها در باکس دانلود به آن اشاره کرده ایم ؛ همچنین قالب دارای رسپانسیو کامل بوده و در تمامی سایز ها واکنش گرا گردیده است و به راحتی میتوانید آنرا بر روی صفحات خود نصب و به شخصی سازی کدینگ آن بپردازید .


افرادی که نیازمند قالب برای کسب و  کار خود که بر اساس PHP نوشته شده اند هستند میتوانند از قالب به راحتی استفاده کنند و با تعریف کد های مدیریت محتوای خود بر روی قالب آنرا شخصی سازی و فارسی سازی کنند . قالب نیازمند راست چین شدن توسط شما و فارسی پارامتر ها بوسیله شخصی سازی شماست بنابراین در تعیین و کدینگ دقت کنید .

در قالب قسمت های زیادی کار شده و از این قسمت ها میتوان به پروفایل کاربری و نمایش پیام ها ، بخش تیکت ها و ... اشاره کرد که بسیار کاربردی میباشند و بیشتر کسب و کار های آنلاین با آن سرو کار دارند . همچنین میتوان تمامی قسمت هایی را که نیازمند نیستید را به راحتی حذف و جایگزینی برای آن تعیین کنید .
شما با خرید این محصول و قیمت استسنایی ، دوقالب اماده را تحویل خواهید گرفت و میتوانید باتوجه به شخصی سازی های خود بر روی آن ها ، کسب و کار خود را شروع کنید
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!