تبلیغات شما تبلیغات شما
آموزش آنلاین بازی کردن بازی های کامپیوتری

بوسیله این آموز قادر خواهید بود بازی هایی مانند Left 4 dead 2 را بصورت آنلاین و یا انجام مراحل بازی با دوستانتان انجام دهید . بازی های این مجموعه بسیارند و از انواع آنها میتوان به battlefield ، Left 4 dead 2 ، Call of duty 4 ، CSGO ، Call of juarez , ... اشاره کرد . سرور های ایرانی این روش نیز برایتان معرفی خواهد شد تا بدون تاخیر و لگ بودن بتوانید با دوستانتان بازی کنید .


برای بازی کردن آنلاین سرور های بازی و همچنین ساخت سرور تنها با چند کلیک ، شما نیاز دارید ابتدا نرم افزار ePlay را دانلود کنید و بوسیله آن ثبت نام و به برنامه ورود کنید .. به لینک قرار داده شده رفته  و نسخه 32 بیت و یا 64 بیت مورد نیاز سیستم خود را دانلود نمایید .


توجه کنید بوسیله این نرم افزار که به مرور زمان بازی های مختلفی به آن اضافه میگردد میتوانید به سرور های عمومی آن متصل شوید و یا اکانت خود را ارتقا داده و برای خود سرور شخصی بسازید . قیمت های اشتراک ماهانه این سرویس نسبت به خدماتی که ارائه میدهد بسیار مناسب بوده و برای کاربران معمولی 8 هزار تومان و کاربران ویژه 10 الی 12 تومان میباشد . برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .


سپس همون طور که عرض شد باید به برنامه ورود کنید و اگر حساب کاربری نداشته اید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید . توجه کنید که اطلاعاتتان را درست وارد کنید چراکه ایمیل فعالسازی برایتان ارسال میشود و تا تایید نکردن آن ، حسابتان معلق میماند . (عضویت در نرم افزار رایگان است)
– پس از ورود به برنامه با صفحه اصلی نرم افزار و بازی ها مواجه میشوید ؛ شما میتوانید بازی مورد علاقه خود را از لیست بازی های مورد نمایش انتخاب کنید و وارید آن شوید . (توجه فرمایید بازی های بیشتری به مرور به برنامه اضافه خواهد شد و در اختیار کاربران قرار میگیرد) . درصورتی که تمایل دارید بازی مورد علاقه خود به برنامه اضافه گردد ، در انجمن این مجموعه موضوع را مطرح کنید تا رسیدگی لازم را برایتان انجام دهند .– شماره ۱ : این بخش شامل بخش های آموزشی و کاربردی میباشد که درصورت وجود مشکل و رفع آن میتوانید به این بخش مراجعه کنید .


– شماره ۲ : بخش دو شامل آپدیت بازی شما به آخرین نسخه منتشر شده و یا دانلود رایگان بازی بطور کل از سرور های دانلود ایران میباشد.


– شماره ۳ : این بخش شامل اسکرین شات و کلیپ های منتشر شده درباره بازی مورد نظر است که میتوانید قبل از دانلود این بخش را مشاهده نمایید .


– شماره ۴ : بخش آخر شامل سرور های مختلف بازی مورد نظر میباشد که میتوانید باتوجه به علاقه شخصی خود به سرور و گیم مود های مختلف بازی متصل شوید .آپدیت برنامه ای پلی :


برنامه ای پلی قابلیت اپدیت خودکار به آخرین نسخه را دارد ؛ درصورتی که اکانتی در برنامه داشته باشید پس از ورود به برنامه ؛ آخرین نسخه و آخرین فایل های موجود بر روی سرور برایتان آپدیت می شود و نیاز به کار خاصی برای اپدیت به آخرین نسخه ندارید . همچنین میتوانید از طریق سایت و بخش دانلود نیز آخرین نسخه نرم افزار و بازی ها را دانلود نمایید .بخش بازی ها و ساخت سرور شخصی کاربر :


در بخش و صفحه اصلی نرم افزار ، شما بازی های مختلفی از جمله Left4Dead2 - Call of Duty - Call of Juarez - CSGO - Battlefield Bad Company2 و ... را مشاهده میکنید که میتوانید با کلیک بر روی هر عنوان از بازی ها وارد بخش اختصاصی آن شده و توضیحات بازی مورد نظر را خوانده و درصورت در اختیار داشتن بازی ، وارد سرور ها شوید .

گفتنی است که در این بخش میتوانید به قسمت ساخت سرور مراجعه کرده و تنظیمات مپ و تعداد افراد و ... سرور شخصی خود را مشخص کرده و اقدام به ساخت سرور نمایید و سرور شما در لیست سرور های ای پلی قرار گیرد که در این صورت میتوانید دوستان خود را به سرور خود دعوت و یا منتظر بمانید تا بازیکنان دیگر به سرور شما متصل شوند .

+ سرور هایی که توسط کاربران ساخته میشود تماما کانفیگ شده و آماده گیم میباشند و کاربر نیازی به انجام کانفیگ سرور و ... ندارد و تنها با یک کلیک میتواند سرور خود را ساخته و به آن متصل شود .

بخش بازی های ای پلی همواره درحال تغییر است و به مرور زمان بازی های بیشتری به مجموعه بازی های حاضر اضافه میگردد ؛ همچنین بازی هایی که توسط کاربران در انجمن مجموعه مطرح می شود بررسی شده و نتیجه به وی گزارش میشود .


مجموعه ای پلی با دارا بودن امکاناتی همچون تیم اسپیک ، پشتیبانی تلگرامی ، پشتیبانی تیکت ، انجمن های پشتیبانی و فعال بودن در شبکه های اجتماعی همواره امکاناتی را فراهم آورده است که کاربران در هر زمان و مکانی مشکلات شخصی و نرم افزاری خود را بیان کنند و مشکل مربوطه توسط پشتیبانان بررسی شده و در سریعترین زمان ممکن حل گردد چراکه یکی از شعار های پشتیبانی این مجموعه ، پشتیبانی تمام وقت و هر روز هفته میباشد .

همچنین برای پشتیبانی بیشتر و عدم وجود اشکال در بازی ها ، سایت مجموعه بازی هایی که بر روی نرم افزار قرار میگیرند را برای دانلود بر روی دیتاسنتر ایران ، در اختیار عموم کاربران قرار میدهد تا با مراجعه کاربر به این بخش و دانلود بازی مربوطه ، به راحتی بتوانند توسط نرم افزار ، وارد سرور ها شوند .


خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!