تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت بازی APEX Legends با آموزش تصویری

اپکس لجندز نام بازی بتل رویال و رایگان (Free-2-Play) استودیو ریسپاون است که در جهان تایتان فال روایت می‌شود. بازی Apex Legends فاقد تایتان است و برخلاف سایر بازی‌های بتل رویال که ۱۰۰ نفر را پشتیبانی می‌کنند، چیت این بازی جذاب را میتوانید از ادامه دریافت کنید . در ادامه ویژگی ها و توضیحات بیشتر را مطالعه نمایید .


چیت بازی apex legends دارای ویژگی های بسیاری از جمله نمایش کاربران ، ایم بات ، نمایش تفنگ ها ، فواصل ، تعیین فاصله عملکرد چیت ، نمایش سلامتی دشمنان و ... میباشد که تماما قابل استفاده در بازی میباشد و به طور اجمالی تر میتوان به ویژگی های زیر اشاره کرد .


از قابلیتهای نسخه ویژه بازی مواردی در زیر درج شده :


-ESP- امکانات بازیکن
Box      
Health نماش میزان سلامتی دشمن
Distance نمایش فاصله دشمنان
Lines  نمایش دشمنان به صورت خطی
Items  نمابش ایتم های روی زمین

-AIM-  امکانات حدفگیری
Bot حدفگیری خودکار
Speed  افزایش سرعت
AimThru  قفل کردن اسلحه روش دشمن
Spot   قابلیت حدف گیری پشت موانه
D-Spot   
D-Targ
Fov  تعیین فاصله عملکرد چیت
DrFov تعیین فاصله عملکرد چیت در پشت موانع


علاوه بر امکانات بالا میتوان به مولتی چیت بودن ابزار اشاره کرد چراکه ابزار مولتی هک است و از بازی های مختلفی از جمله PUBG ، Rules of Survival ، Battlefield V 1 ، CSGO و ... پشتیبانی میکند و شما با خرید یک ابزار از چندین چیت استفاده میکنید . همچنین دارای آپدیت های منظم همراه با بازی میباشد و با آموزش تصویری فعال سازی درون فایل میتوانید به راحتی فایل را فعال و استفاده نمایید .نکته مهم : ما مسئولیتی در برابر افرادی که نسخه های مختلفی از این نوع چیت را میخرند را نداریم و فقط مسئولیت پشتیبانی و آموزش ابزار های سایت خود را خواهیم داشت ؛ پس دقت داشته باشید این نوع چیت ها را از هر وبسایتی دانلود ننمایید (نسخه های رایگان و پولی) چرا که ممکن است باعث محرومیت دائم اکانت شما گردد و یا فایل حاصل به سیستم شما آسیب رساند .

آموزش های برنامه بدین صورت میباشد که :
1 ) ابتدا بازی را اجرا نموده
2 ) سپس چیت را باز نمایید
3 ) از بازی با چیت لذت ببرید ...

نکته مهم : بوسیله دکمه های Capslock قسمت ایم بات چیت را مدیریت کنید و بوسیله دکمه Insert منوی چیت را فعال و غیرفعال کنید . درصورت استفاده و نمایش حالت Blue Screen ، دوباره تلاش به اجرای چیت نمایید و حتما نرم افزار های C++ را در سیستم خود نصب نمایید .

توجه : لطفا و حتما آموزش های کانال تلگرامی ما را دنبال کنید و اخبار آپدیت چیت ها و ابزار ها را از این طریق دنبال نمایید .

چیت بصورت مولتی چیت است و دارای پشتیبانی از بازی های مختلفی است ؛ پس از انتقال به درگاه مولتی چیت خریدتان را نهایی و بلافاصله لینک دانلود را تحویل بگیرید .

چیت بدلیل آپدیت بازی به حالت آپدیتینگ قرار دارد 
ویژگی اپدیت جدید 98
افزودن ویژگی ایم بات حرفه ای
تغییر منوی بازی و بهینه سازی
هماهنگی بهتر با آنتی چیت

بازی های تحت پوشش این ابزار
Ring Of Elysium
Rules of Survival
Battlefield 4
PUBG Lite
PUBG Mobile
battlefield 1
Black Desert
CS:GO
Knives Out
WolfTeam
Left for Dead2
Special Force 2
Depth
Soulworker
Creative Destructionخرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!