تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر تمامی نسخه های بازی اسفالت 8 کامپیوتر - Asphalt 8 Airborne

گرافیک خیره کننده ی این بازی در کنار فیزیک فوق العاده اش بسیار مثال زدنی میباشد . گیم پلی این عنوان به صورت خارق العاده بوده که کنترل و نمایش بازی را را بسیار روان نمایش میدهد . در بخش مولتی پلیر شما می توانید با چندبازیکن مسابقه دهید . رویدادهای تعبیه شده بسیار مختلف بوده و چالش های زیاد و سخت خود را دارند . همانند دیگر نسخه ها ؛ در Asphalt 8 Airborne نیز شخصی سازی نیز وجود داشته و شما می توانید ماشین خود را از کوچکترین اجزا تا بزرگترین آن یعنی موتور شخصی سازی کنید .


در ترینر های تهیه شده برای شما عزیزان ورژن های مختلف بازی تعبیه شده و باتوجه به ورژن بازی خود ، ترینر مربوطه را اجرا نمایید .  توجه فرمایید در مقابل ترینر هایی که نوشته شده نیازمند cheatengine هستند ، درصورت کار نکردن آن ، باید این برنامه را دانلود کرده و ترینر را داخل آن اجرا نمایید .


نکته : این نسخه مخصوص کامپیوتر میباشد و در گوشی های موبایل کار نخواهد کرد .


نکته : برای اجرای صحیح ، ابتدا بازی را اجرا کرده و سپس ترینر مخصوص ورژن آن را بر روی آن اجرا نمایید .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!