تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی اساسینز 3 - Assassins Creed III
Assassins creed 3 یکی از محبوب ترین نسخه های این سری مجموعه بازی ها است که توانست در انتشار نسخه جدید خود بعد از assassins creed 2 رتبه دانلود زیادی را به خود اختصاص دهد . با ترینر هایی که برایتان مهیا کرده ایم که از برترین شرکت های بزرگ چیت سازی جمع آوری شده است قادر خواهید بود که بازی را آسان تر و در تمامی بخش ها شخصی سازی خود را اعمال فرمایید .


ترینر های مهیا شده نسخه بندی شده اند و با توجه به نسخه بازی خود هر یک از آنها را دانلود کرده و روی بازی خود اجرا نمایید . دقت فرمایید قبل از دانلود و خارج سازی از فشرده سازی فایل ، حتما آنتی ویروس خود را موقتا غیرفعال کنید تا باعث اختلال در ترینر ها نشوند .


توجه : قبل از کپی پوشه unlocker و سیو حتما از پوشه های این قسمت بازی خود بکاپ تهیه فرمایید تا در صورت بازگردانی به حالت قبل برایتان امکان پذیر باشد .


نکته مهم : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .


نکته : وارد صفحه دانلود ترینر ها شده و نسخه ترینر مورد نظر بازی خود را دانلود فرمایید و توجه فرمایید ابتدا فایل های TXT راهنمای موجود در پوشه ها را مطالعه فرمایید تا اگر مشکلی در اجرای فایل ها داشته اید رفع گردد .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!