تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی اساسینز کرید پیمان برادری - Assassins Creed BrotherHood

Assassins creed نام یکی از بازیهای جذابی است که اولین نسخه آن در ۲۰۰۸ میلادی توسط کمپانی قدرتمند Ubisoft منتشر شد و توانست به یکی از زیباترین عناوین سری خود بدل شود . بازی Assassins Creed Brotherhood در سال ۲۰۱۱ منتشر شده و  تفاوت زیادی در گیم پلی آن نسبت به بازی assassins creed 2 نیست  . شهر rome به همراه برخی بناهای تاریخی به زیبایی طرح بندی شده است و اتفاقات داستان در این شهر به وقوع می پیوندد .


در این مجموعه تمامی ترینر های نسخه های مختلف این بازی جذاب را برای شما همراهان چیت دانلود فراهم آورده ایم . برای آموزش اجرای هر فایل ، فایل آموزش Readme  ویا Helpme درون پوشه های ترینر را جستچو کنید . ترینر ها آموزش راه اندازی خاصی ندارند ، فقط ابتدا بازی را اجرا کرده سپس ترینر نسخه بازی خود را روی بازی اجرا نمایید و از بازی خود لذت ببرید .


نکته : ممکن است آنتی ویروس شما این فایل ها را ویروس تشخیص داده آنها را پاک نماید که برای جلوگیری از این عمل ، لطفا قبل از استفاده ، آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید .


نکته : برای استفاده از Unlocker و باز کردن مراحل و ابزارها ، فایل حاصل را در پوشه بازی خود Replace کنید . برای استفاده از سیو ها ، ابتدا از سیو بازی خود بکاپ گرفته ، سپس سیو دانلود شده از سایت را در محل save بازی کپی کنید و در صورت لزوم Replace کنید .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!