تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی Assassins Creed Chronicles China

Assassins Creed Chronicles China نام یکی از بازی های سری اساسینز است که دارای مراحل جذاب و هیجانی است . در بازی Assassins Creed Chronicles China شما کنترل و فرماندهی Shao Jun را به عهده دارید. Shao آخرین فرد از گروه و همراهان اساسین ها است که اگر نتوانید در نبرد های او پیروز شوید نسل و گروه اساسین ها را منقرض خواهید کرد چرا که به بی رحمی و ظلم و ستم مشهور است .


شاهد فرو ریختن امپراتوری , سفر در سراسر کشور چین و نقاط دیدنی , کمین و منتظر گرفتن برای کشتن دشمنان بر روی پشت بام های شهرهای ممنوعه , ملاقات با شخصیت های تاریخی , دزدکی حرکت و پنهان کردن خود برای جلوگیری از مشاهده شدن , منحرف کردن دشمنان با استفاده از سوت , آزادی در حرکت , استفاده از هنرهای رزمی و جنگی مختلف در هنگام نبرد , استفاده از شمشیری با تیغه منحصر به فرد , ماموریت های جانبی در کنار ماموریت های اصلی , امکان تغییرو حرکت در مسیر در هنگام حرکت کردن با توجه به نیاز و موسیقی متن گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های عالی و منحصر به فرد بازی است .


برای دانلود ترینر و اجرای صحیح آنها بر روی بازی خود ابتدا آنتی ویروستان را خاموش کنید و سپس ترینر با ورژن بازی خود را اجرا نمایید چراکه خلاف این موضوع باعث اختلال در عملکرد ترینر مربوطه خواهد شد . ترینر های تهیه شده از برترین سایت های دانلود چیت مانند Cheathappens جمع آوری شده اند .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!