تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی Assassins Creed Chronicles India

Assassins Creed Chronicles India نام یکی از نسخه های ویژه این بازی است که منتشر گردیده است . این نسخه در سال 1841 در هند جریان دارد و شما کنترل فردی از این فرقه را دارید و آن هم زمانی که امپراتوری Sikh در جنگ با شرق هند و مستعمرات خارجی بود . هنگامی که تمپلارها با آیتم های مجهز که متعلق به فرقه اساسینز ها است از راه می رسد شما باید هدف او از امدن را پیدا کرده و وسیله مورد نظر را برداشته و از دوست و همسر خود دفاع و آنها را یاری کنید .


برخی از سلاح های بازی مشابه قسمت های قبلی بوده و برای پلیر های این مجموعه آشنا هستند . همچنین آیتم های جدیدی نیز اضافه گردیده که لذت بازی را چند برابر می کند . گیم پلی بازی Assassins Creed Chronicles India به صورت 2.5 بعدی و تا حدی 3 بعدی می باشد و از ویژگی های این نسخه می توان به وجود اسلحه هایی همانند shoe blade , rope darts برای انتقال اشاره کرد . بازیکنان می توانند از تاکتیک های همیشگی مانند پنهان شدن پشت دشمنان و در میان مردم ، دشمنان را نظاره گر و به آنان حمله کنند .


ترینر های این نسخه از مجموعه بازی های اساسینز نیز نسخه بندی شده است و باید نسخه ترینر بازی خود را دانلود و بر روی آن اجرا نمایید تا به درستی کار کند . قبل از دانلود و اجرا آنتی ویروستان را خاموش نمایید . توجه فرمایید ترینر های تهیه شده از شرکت های بزرگ ترینر سازی مانند چیت هپنز تهیه و جمع آوری شده است ، پس از رایگان در اختیار قرار گرفتنتان لذت ببرید !
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!