تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی Assassins Creed Chronicles Russia

سومین نسخه از مجموعه اساسینز عنوان Assassin’s Creed Chronicles در روسیه اتفاق می افتد. شما در این نسخه از بازی ، در نقش Nikolai Orelov هستید که مسیر و داستانی برای دادخواهی در فضای جنگی و تبلیغاتی روسیه به صورت تقریبا سه بعدی می باشد . در آشوب های بعد از انقلاب روسیه ، به نبرد بپردازید و در سرتاسر این کشور سفر کنید . تجربه بودن یک حرفه ای تمام عیار را در فضا و زمان مدرنی به نمایش بگذارید .


این نسخه بازی آخرین نسخه از سه گانه عنوان Chronicles می باشد . Assassins Creed Chronicles Russia در سبک اکشن و معمایی است که توسط استودیو Climax Studios طراحی و کدینگ شده است و کمپانی Ubisoft Entertainment آن را برای کنسول کامپیوتر منتشر کرده است ، این بازی دارای گیم پلی و داستانی بسیار جذاب می باشد .


برای استفاده از ترینر ها به نسخه های آن توجه کنید و نسخه مناسب و یکسان بازی خود را دانلود و اجرا نمایید . دقت فرمایید برای اجرای صحیح برنامه ، باید آنتی ویروستان را خاموش کنید تا اختلالی در برنامه بوجود نیاید .


نکته : تمامی ترینر های این نسخه برای دانلود گذاشته شده است و از شرکت های بزرگ چیت سازی جهان و دارای حق اشتراک جمع آوری شده است
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!