تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی Assassins Creed IV Black Flag

بازی Assassin’s Creed IV Black Flag یک بازی تاریخی و سبک اکشن و ماجراجویی ساده و محیط باز می باشد . بازی توسط Ubisoft Montreal ساخته و کد شده است و توسط استودیو Ubisoft برای Xbox 360 , Xbox One , Playstation 3 , Playstation 4 Wii U و ویندوز ارائه و منتشر شده است . این نسخه از بازی ششمین سری از مجموعه بازی های Assassin’s Creed می باشد . داستان بازی را میتوان در اوایل قرن 18 و دوران طلایی و پیروزی دزدان دریایی دانست که در کارائیب اتفاق می افتد .


شخصیت این قسمت از بازی را Edward Kenway مینامند و می باشد که در واقع پدربزرگ و جد Conner شخصیت بازی در Assassin’s Creed 3 می باشد . بر خلاف نسخه های قبلی بازی در این نسخه بر محور دریا و کشتیرانی انجام می شود . شما با آزادی کامل و حقیقی می توانید در دریا و محیط باز آن گردش و سفر کرده و به اکتشاف بپردازید . اولین DLC داستانی بازی Freedom Cry می باشد که داستان یک سیاه پوست به نام Adewele از زمان بردگی او تا آزادی اش را روایت می کند این DLC چهار ساعت به مدت زمان گیم پلی و داستان کلی اضافه می کند .


همانطور که می دانید Adewele اولین نفر و شخصی بود که در خط داستانی گیم فرقه اساسین ها پرچم سیاه Edward با او دیدار و گفتگو می کند . وقایع داستان مربوط به 15 سال بردگی Adewele و زندگی سخت او در این سال ها می باشد تا زمانی که از بند بردگی  و عذاب خلاص شده و نحوه پیوستن و دستاورد های او به فرقه Assassain ها را روایت می کند . در ابتدا بازی Adewele در دریای شناور است تا جریان آب او را به خشکی می آورد . او وارد شهر Saint Domingu شده و در آنجا مشاهده میکند که بردگان به فجیع ترین شکل ممکن و بدترین های دیده شده مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند و تصمیم می گیرد از قدرت Assassin خود برای نجات برده ها و آزادی آنها استفاده نماید . فایل های چیت و ترینر تهیه شده از برترین های موجود در اینترنت است .


ترینر های نسخه Black Flag تقسیم بندی شده اند و دارای ورژن های مختلفی هستند و باید نسخه ای را که با بازی شما همخوانی دارد را دانلود و بر روی بازی خود اجرا نمایید . توجه نمایید حتما قبل از اجرا و دانلود آنتی ویروستان را موقتا خاموش نمایید تا باعث اختلال در عملکرد ترینر ها و چیت ها نشوند .


توجه : دقت بفرمایید برخی نسخه های حجیم را باید در سیستمتان نصب نمایید تا بتوانید از آنها استفاده نمایید دلیل آن نیز وجود مولتی ترینر در ابزار موجود است یعنی در یک فایل نصبی و در نتیجه یک لانچر  مجموعه ای از (بیش از 100 ترینر) ترینر های بازی های مختلف وجود دارد که میتوانید از آن ها با نسخه های مختلف استفاده نمایید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!