تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود سیو و ترینر بازی Assassins creed Liberation
Assassins creed Liberation سبکی همانند نسخه های دیگر ، که بصورت Opne world میباشد اما برخی از باگ های گذشته از این نسخه حذف شده اند . در این نسخه نیز سلاح های مختلفی برای استفاده تان وجود دارد از نیزه و چاقو های بران تا تپانچه های قدیمی ؛ در مأموریت و انجام وظیفه های بازی محدودیت هایی لحاظ شده است که این نسخه را متفاوت میسازد .


برای استفاده از ترینر ها حتما آنتی ویروس خود را ابتدا خاموش کرده و سپس ترینر مربوطه را بر روی آن اجرا نمایید . به نسخه ترینر خود توجه کرده که با نسخه بازیتان همخوانی داشته باشد چرا که در غیر اینصورت ترینر مورد نظر کار نخواهد کرد . توجه فرمایید ترینر های تهیه شده از برترین های این مجموعه میباشند و از کمپانی های بزرگ ترینر سازی مانند چیت هپنز جمع آوری شده اند .


برای اجرای صحیح ابزار ها و آنلوکر ، آموزش موجود در پوشه را مطالعه فرمایید و فایل ها را در مکانی که در فایل TXT آموزش داده شده است بریزید . قبل از استفاده از آنلوکر و سیو بازی ، از پوشه های خود بکاپ گرفته تا قابل بازیابی باشند . برخی فایل های ترینر بصورت مولتی چیت بوده و باید در کامپیوترتان نصب گردد تا بتوان از آن استفاده کرد ، چرا که فایل حاصل دارای چندین ترینر در یک برنامه واحد است .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!