تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود تمامی نسخه های ترینر و سیو بازی Assassins Creed Revelations

سری بازی Assassin’s Creed را می‌توان محبوب‌ترین و زیباترین ساخته‌ی کمپانی نام‌آشنای فرانسوی یعنیی UBIsoft دانست، سری بازی که اولین ورژن از آن در سال 2007 به بازار آمد و با بازی و داستان منحصربه‌فردش توانست بسیاری از پلیر ها را عاشق و مجذوب خود کند . اوج این سری بازی و نهایت نوآوری و زیبایی در ورژن دوم این بازی یعنی Assassin’s Creed 2 بوده است و ورژن دوم فرقه‌ی اساسینس توانست تبدیل به یکی از ماندگارترین گیم های تاریخ شود . پس از نسخه‌ی دوم ما شاهد نسخه های دیگر با بازی‌های خوب دیگری هستیم که همگی توسط یوبی سافت درحال ساخت و انتشار است .


بخش چندنفره Assassin’s Creed: Revelations نیز مانند نسخه پیشین در بازی گنجانده‌شده و این بار تیم سازنده این بخش را کامل تر کرده است تا پلیر ها بیشتر از قبل بتوانند لذت و هیجان ببرند . در اینجا نیز با ارتقاء سطح خود می‌توانید تجهیزاتو وسایل خود را در بروز کنید و یا آیتم جدیدتری را بخرید ، خانم آندرین مانوِر تهیه‌کننده تجهیزات و بخش چندنفره بازی اعلام کرده است : “یکی از ویژگی های جذاب این بخش استفاده از Hook Blade است که با آن می‌توانید دیگر بازیکنان را از از بین ببرید .


نکته : برای استفاده از ابزار ها ابتدا نسخه اصلی بازی خود را شناسایی کرده و سپس ترینر مخصوص ورژن آنرا دانلود و بر روی آن اجرا نمایید در غیر اینصورت ترینر مربوطه به خوبی کار نخواهد کرد . توجه داشته باشید ترینر های جمع آوری شده از برترین شرکت های چیت و ترینر سازی تهیه و برایتان گردآوری شده است .


درصورت وجود هرگونه مشکل ، ابتدا فایل های TXT درون پوشه ها را مطالعه فرمایید چراکه آموزش های لازم درون آن ها ذکر شده است .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!