تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی Assassins Creed Rogue

Assassins creed Rogue نام مجموعه ای از بازی های سری Assassins creed است که سبک بازی و نوع داستان های آن بسیار مورد توجه بسیاری از پلیر ها قرار گرفت و توانست این شرکت با انتشار این مجموعه سود و طرفداران بسیاری را به خود جذب کند . اساسیز ها ، جنگجویان و قاتلانی است که با دراختیار داشتن تخصص های غیر معمول در زمینه از بین بردن سوژه ها ، به کابوسی برای افراد بد و تبهکار و ظالم بدل شده اند .


حال باید داستان Assassins Creed Rogue را بهترین داستان این مجموعه دانست زیرا علاوه بر اینکه شما را در نقش خرابکار همیشگی اساسین ها یعنی یک تمپلار قرار میدهد ، قرار است به بازی پر فراز و نشیب مجموعه کنونی پایان دهد و پیش زمینه و ادامه داستانی مجموعه Unity را به وجود آورد که در نسخه های دیگر شاهد آن خواهیم بود .


ترینر های بازی قدرت های بسیاری را برایتان به ارمغان میاورند و قادر خواهید بود از بسیاری از امکانات استفاده نمایید و از برترین شرکت های بزرگ ترینر سازی مانند Cheathappens تهیه گردیده است پس در انتشار آن کپی رایت را رعایت فرمایید . برای آموزش اختصاصی هر ترینر فایل های TXT درون آنها را مطالعه فرمایید .


توجه فرمایید فایل ها تقسیم بندی شده اند و ابتدا باید نسخه بازی خود را شناسایی کرده و سپس ترینر نسخه بازی خود را دانلود و اجرا نمایید چراکه غیر از این مطلب ترینر حاصله برایتان کار نخواهد کرد .


آنتی ویروس و سیستم امنیتیتان را قبل از استفاده و دانلود فایل ها غیرفعال کنید چرا که امکان اختلال در برنامه و پاک کردن آنها وجود دارد .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!