تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی Assassins Creed Origins

Assassins Creed Origins یکی از محبوب ترین های نسخه جدید انتشار داده این کمپانی بازی سازی است که با انتشار خود توانست طرفداران خود را هنوز هم راضی نگه دارد . در این نسخه که شخصیت داستان در دنیای شرق به سر میبرد شاهد عجایب دنیای شرق و مردمان آن هستیم . قابل ذکر است که در این نسخه از Assassins creed origins بر روی صدا گذاری و موسیقی های متن بازی نیز بسیار کار شده و آن را از باقی نسخه ها متفاوت ساخته .


شما قادر خواهید بود با ترینر های مهیا شده برایتان ، مراحل بازی را سریعتر و راحت تر پشت سر بگذارید و بسیاری از ویژگی های خودتان را تقویت کنید . توجه فرمایید که ابتدا فایل های TXT راهنمای فایل ها را بخوانید و سپس برنامه ها را اجرا فرمایید تا دستور العمل آنها را فرا گیرید .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .


نکته : ابتدا نسخه بازی خود را شناسایی کرده و سپس ترینر نسخه خود را دانلود و اجرا نمایید ؛ لطفا توجه فرمایید برای انتقال Save بازی ، ابتدا از سیو بازی خود بکاپ گرفته و سپس پوشه ها را انتقال دهید .


توجه فرمایید ابتدا آنتی ویروس خود را موقتا خاموش کرده تا مانع انجام کار ترینر ها و پاک شدن آنها نشود و سپس اقدام به دانلود و اجرای فایل ها کنید .


خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!