تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی Assassins creed Syndicate

Assassins creed Syndicate مدرن‌ترین بازی مجموعه بازی های اساسنس در بازه های زمانی است . در بازی شاهد وسایل نقلیه دوره قدیم بصورت بسیار شیک هستیم و به نوعی بازی در دوران انقلاب صنعتی اروپا اتفاق می افتد و شاهد صنایع و کارخانجات پیشرفته خواهید بود .  Assassins creed syndivate به نوعی در دوران ملکه انگلیس و در کشور بریتانیای کبیر اتفاق می افتد و شامل مجموعه داستان های هیجانی است .


برای استفاده از ترینر ها ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال کرده و سپس پوشه ها را از حالت فشرده خارج کنید و بر روی بازی خود اجرا نمایید . ترینر ها جدیدترین نسخه میباشند و برای تمامی نسخه های این سری از مجموعه بازی های اساسینز گردهم آورده شده است .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .


نکته : برخی نسخه ها تنها در سیستم های 64bit کار میکنند و برای تشخیص این فایل ها در جلوی نام فایل این عدد مشخص شده است که نشان از bit برنامه مورد نظر میباشد .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!