تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی Assassins Creed Unity

Assassins creed Unity در این نسخه هیچ چیزی از بازی کاسته نشده است و ماجرای داستان در پاریس به سر میبرد . ترینر های این بازی تقسیم بندی شده و با ورود به صفحه دانلود ، ورژن مربوطه بازی خود را دانلود کرده و ترینر را روی بازی خود اجرا نمایید ...


این نسخه از بازی Assassins creed ادامه نسخه های قبلی است و بطوری میتوان آنرا مجموعه ای جدا در نظر گرفت و شخصیت داستان را یکی از هم پیمانان فرقه اساسینز ها دانست . لطفا قبل از دانلود و اجرا ، آنتی ویروس خود را موقتا غیرفعال کرده تا مانع اجرای ابزار ها و پاک شدن آنها نشود . برای استفاده از Unlocker آن را بر روی پوشه های بازی خود Replace کنید . لطفا توجه داشته باشید قبل از دانلود و استفاده آنتی ویروستان را موقتا خاموش نمایید .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .


نکته : لطفا برای اجرا ترینر مربوطه به مشخصات فایل آن نسبت به x64 یا x86 توجه فرمایید چراکه نسخه های متفاوت بر روی سیستم های متفاوت اجرا نخواهند شد .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!