تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود سیو و تمامی ترینرهای بازی اساسینز کرید 1 - Assassin's Creed I

Assassins Creed نام یکی از بازیهای اکشن و فانتزی است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۸ توسط ابر کمپانی Ubisoft عرضه و تولید شد و توانست به یکی از زیباترین عناوین سری خود بدل شود . بازی اساسین کرید نسخه 1 یکی از عناوین Open World محسوب می شود که شهر اورشلیم و بیت المقدس را به خوبی به تصویر کشیده است و نسبت به زمان انتشار خود در سطح بسیار خوبی از جزئیات و گرافیک قرار دارد .


این مجموعه شامل سیو تمام مراحل بازی (شامل چند سیو بصورت مراحل ناقص و مراحل کامل بازی) و بازکننده ویژگی های بازی و همچنین تمامی ترینر و چیت نسخه های منتشر شده بازی میباشد که با حجمی کم و بهینه مهیا شده است . ( قبل از کپی سیو ها ، از سیو خود بکاپ تهیه فرمایید )


نکته : در پوشه سیو بازی برنامه ای گذاشته شده که با ادرس دادن پوشه سیو گیم به آن ، مراحل کپی را خودکار انجام می دهد .  محل کپی سیو ها بصورت دستی در آدرس زیر میباشد :

C:Documents and SettingsRyanApplication DataUbisoftAssassin's CreedSaved Games"


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!