تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود سیو و تمامی ترینرهای بازی اساسینز کرید 2 - Assassin's Creed II

Assassin's Creed II در ادامه نسخه قبل به عنوان دومین بازی این سری به شمار می رود و داستان نسخه قبلی را ادامه خواهد داد . دزموند اسیر در دست گروهی است که بر روی DNA او تحقیق می کنند. در نسخه اولیه ، او به گذشته و در نقش یکی از اجدادش به نام الطیر بازگشت اما در این نسخه Ezio Auditore Da Firenze یا همان اتزیوی معروف در کانون توجهات قرار می گیرد. اتزیو 300 سال بعد از الطیر می زیسته که به دلایل شخصی وارد فرقه قاتلین  و یا اساسینز ها می شود .

 

ترینر هایی که برای این بازی جذاب مهیا شده است درون یک فایل ترتیب بندی شده اند و با توجه به ورژن بازی خود ابتدا بازی را اجرا کرده سپس ترینر مربوطه را اجرا کنید . توجه کنید ممکن است درون بعضی فایل های ترینر readme یا help وجود داشته باشد که آموزش راه اندازی چیت یا ترینر مربوطه می باشد که درصورت وجود مشکل آنها را مطالعه فرمایید .

 

نکته : درون فایل save دو نوع سیو مختلف وجود دارد که میتوانید از هر کدام که خواستید استفاده نمایید . (درصورت نیاز به سیو خود ، قبل از کپی از پوشه save خود بکاپ بگیرید ) .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .

 

نکته : برای استفاده از فایل سیو ها ، آنها را به داخل پوشه زیر انتقال دهید :

نسخه x.32 :

- C:Program FilesUbisoftUbisoft Game Launcherstorage[SomeCode]4
نسخه x.64 :
- C:Program Files(x86)UbisoftUbisoft Game Launcherstorage[SomeCode]4

برخی ویژگی های سیو بازی شامل :

 

 Story 100% completed

All weapons collected

 All armor sets completed
 All outfits collected

All pouches collected

 All supplies collected
 All codex pages on the wall
 All feathers deposited in the chest
All special moves are gained
 All treasures collected
All models collected
All seals returned to the vault
All paintings purchased
 All portraits of targets collected
 All view points are synchronized
 All truth glyphs are solved
 All shops are open
All shops are level 3
 All renovations have been completed
 All secret locations are explored
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!