تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی ATTILA Total War

ATTILA Total War از سری بازی‌های Total War است که بطور کلی همه از سبکی مشابه و بسیار هیجان انگیز کننده بهره می‌برند . شما می‌توانید قومیت‌ها و فکشن های مختلف را انتخاب کرده و با آنها شهر و امپراتوری شخصیتان را بسازید و به نبرد با دیگر قوم ها و کشور ها بپردازید. هر قومیت داستان و تجربه‌ی خاص خود را دارد که همین امر یکی از نقاط بسیار اصلی گیم محسوب می‌شود و می‌تواند تجربه‌های زیادی و متفاوتی را برای هر گیمر به ارمغان بیاورد . در زمان جنگ می‌توانید استراتژی‌ و اهداف های مختلفی به کار ببرید و برنامه ریزی برای موفق شدن در جنگ یکی از اصلی ترین ها برای مسیر پیروزی می‌باشد .


اما روند پیش روی این بازی فقط به جنگ و نبرد برای زنده ماندن حیات امپراتوری محدود نمی‌شود و مدیریت امپراتوری برای دستیابی به پول ، غذا ، منابع و… یکی از مهم‌ترین و برترین وظایفتان به شمار می‌رود . قلمرو شما می‌تواند مورد شیوع انواع انگل ها و بیماری ها یا مورد دسیسه یا خیانت کاری بوسیله افراد دولتی قرار بگیرید که در پی این اموال مردم و حکومت مورد دزدی و غارت قرار می‌گیرند ، این موضوع نتایج خوبی را در پی نداشته و عمدتاً شاهد ناخشنودی ، جنگ‌ها و اختلافات مردمی خواهید شد . میزان کسب مالیات و … همه بر بقا امپراتوری شما دخالت دارند و باید حتما حواستان به بخش ها باشد و آن ها را مدیریت کنید .


درباره ترینر : ترینر ها نسخه بندی شده و از شرکت های بزرگ چیت سازی و ترینر سازی جمع آوری شده است . برای اجرای صحیح آنها حتما آنتی ویروستان را خاموش و در حالت غیرفعال قرار دهید چرا که ممکن است دچار  اختلال در عملکرد ابزار ها شود .


نکته : برای اجرای صحیح ابزار ها ، ابتدا فایل TXT درون آنها را به خوبی مطالعه نمایید تا درصورت وجود مشکل آن را سریع رفع نمایید . حتما به نسخه بازی خود توجه فرمایید و ترینر نسخه مخصوص آنرا دانلود و اجرا نمایید چراکه ترینر های متفاوت با بازی تان به درستی کار نخواهند کرد .


توجه فرمایید برخی نسخه ها باید در سیستمتان نصب گردند تا قابل اجرا باشند چرا که بصورت مولتی ترینر بوده و نسخه و بازی های مختلفی در آن ها قرار دارد ( بیش از 100 ها بازی )


خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!