تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت بازی Battlefield 4 نسخه حرفه ای جدید
بازی Battlefield 4 یکی از نسخه های جذاب این سری از بازی های بتلفیلد می باشد که دارای سرور های آنلاین بسیار می باشد و شاید در بسیاری از موارد و سرور ها عدم تعادل در مبادله شما با چیتر ها ، به ضررتان تمام شود . همینک میتونید چیت جدید و تست شده بازی بتلفیلد 4 را دریافت نمایید و رقابت خود را ایجاد نمایید .


فعالسازی چیت بدلیل قابل اجرا بودن در داخل لانچر به مانند چیت های قبلی میباشد و تفاوتی ندارد بنابراین فایل آموزشی درون فایل دانلودی را مطالعه و مراحل را دنبال کنید . برای دیدن عکس های چیت به باکس دانلود مراجعه کنید . فیلم و کلیپی از اجرای چیت و نمایش چیت برایتان در انتهای پست قرار میدهیم که میتوانید ویژگی های حرفه ای چیت جدید را مشاهده کنید .


چیت حاضر یکی از بهترین و حرفه ای ترین چیت بدون بن این بازی میباشد و میتوانید به راحتی و با آموزش های موجود در فایل آنرا استفاده نمایید . چیت مربوطه دارای زبانه های مختلفی است که هرکدام کار خاصی را انجام میدهند بعنوان مثال تب Aimbot ویژگی های Aim را دربر دارد و Tab قسمت Teleport ویژگی های انتقالتان به مکان دیگری بصورت آنی را بر عهده دارد که تمامی چیت ها هماهنگ با آخرین نسخه بازی است و بصورت اتومات و با اتصالتان به اینترنت برایتان بروز میشوند .


تنها زمانی که لانچر کلی آپدیت شود باید اقدام به دانلود دوباره برنامه نمایید درغیر اینصورت با مشاهده بخش چیت مربوطه که در حال آپدیت میباشد باید صبر نمایید و به اینترنت متصل باشید تا نسخه جدید برایتان بارگذاری شود و آنرا بتوانید اجرا نمایید .نکته : برای اجرای هرچه بهتر و بهینه تر این ابزار و جلوگیری از Ban ، توضیحات اجرای راهنمای بهینه این ابزار را در کانال تلگرامی ما دنبال فرمایید . برای دیدن تصاویر چیت به باکس دانلود و بخش تصاویر ابزار مراجعه کنید . شایان ذکر است که ما برای این چیت آموزش مرحله به مرحله و تصویری در اختیارتان قرار میدهیم و  هیچگونه ابهام و خلل در مراحل فعالسازی برایتان بوجود نخواهد آمد و برای آموزش ها و ترجمه چیت ساعت ها وقت گذاشته شده و مراحل با تصاویر همراه شده است ؛ پس با خیالت راحت از ما خرید کنید .

نکته مهم : ما مسئولیتی در برابر افرادی که نسخه های مختلفی از این نوع چیت را میخرند را نداریم و فقط مسئولیت پشتیبانی و آموزش ابزار های سایت خود را خواهیم داشت ؛ پس دقت داشته باشید این نوع چیت ها را از هر وبسایتی دانلود ننمایید (نسخه های رایگان و پولی) چرا که ممکن است باعث محرومیت دائم اکانت شما گردد و یا فایل حاصل به سیستم شما آسیب رساند . لازم به ذکر است که اعلام کنیم چیتی که ما برای دانلود گذاشته ایم یکی از بهترین چیت هایی است که برترین بازیکنان جهان و رقابت های جهانی از آن استفاده میکنند .


آموزش اجرای چیت :

ابتدا چیت را فعال نمایید سپس بازی را بصورت "حالت ویندوز" اجرا نمایید و بر روی load چیت کلیک کنید تا چیت بعد حدودا 30 ثانیه تا 1 دقیقه برایتان بارگذاری شود . توجه کنید بازی را بصورت تمام صفحه و Full Screen اجرا ننمایید چراکه امکان عدم کارکرد چیت را دارد . همچنین میتوانید با دکمه Home منوی چیت را از روی صفحه برداشته و یا ظاهر نمایید .برای دانلود به لینک های تعیین شده در زیر بروید . درضمن میتوانید ویدیوی تهیه شده در سرور های موجود این بازی را در زیر مشاهده کنید . چیت بازی بتلفیلد دارای آپدیت های منظم بوده و نسخه جدید میباشد .


چیت بصورت مولتی چیت است و دارای پشتیبانی از بازی های مختلفی است ؛ پس از انتقال به درگاه مولتی چیت خریدتان را نهایی و بلافاصله لینک دانلود را تحویل بگیرید .

ویژگی اپدیت جدید 98
افزودن Norecoil جدید
بهینه سازی چیت های جدید
هماهنگی بیشتر با آنتی چیت

بازی های تحت پوشش این ابزار
Ring Of Elysium
Rules of Survival
Battlefield 4
PUBG
battlefield 1
Black Desert
CS:GO
Knives Out
WolfTeam
Left for Dead2
Special Force 2
Depth
Soulworker
Creative Destructionخرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!