تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود آخرین نسخه نرم افزار چیت انجین - Cheat Engine 6.8.1

نرم افزار Cheat Engine ابزاری است که به شما امکان تغییر در هر بازی را میدهد و بوسیله آن میتوانید تمامی مقادیر بازی را با جستجو در این ابزار بیابید و تغییر دهید . کار با این برنامه بسیار ساده است و تنها کافی است بازی را از menu برنامه بیابید و انتخاب نمایید و به تغییر پارامتر های درخواستی تان بپردازید .


برای اجرای صحیح برنامه ، ابتدا آن را نصب کرده و در قسمت منوی برنامه بازی مورد نظر را وارد برنامه کنید ؛ سپس در بخش Value مقدار اولیه عددی که میخواهید تغییر کند را وارد نمایید و بر روی First Scan کلیک کرده تا اسکن اولیه این مقدار در بازی جستجو شود . سپس در قسمت Address مقادیری را که توسط Cheat engine پیدا شده است را برایتان نمایش میدهد .

برای جستجوی دقیق عدد مورد نظرتان تغییری در مقدار اولیه ارزش اولیه وارد نمایید . بعنوان مثال اگر مقدار طلای شما در بازی 100 بوده ، کمی از آن خرج کنید تا به 50 برسد سپس عدد 50 را جای عدد جستجو شده قبلی برنامه وارد نمایید و اینبار بر روی Next Scan کلیک کنید تا میزان غربالگری جستجوی عدد شما کمتر شود .

سپس با یافتن عدد مورد نظر در بخش Address بر روی آن دوبار کلیک کنید تا وارد جایگاه پایینی برنامه شود و بتوانید از قسمت Value این بخش عدد مورد نظرتان را وارد کنید تا این عدد در بازی نیز تغییر کند ( به عنوان مثال 999999 را وارد نمایید )


نکته : این ابزار رایگان است و نیاز به فعالسازی ندارد ؛ برنامه را از حالت فشرده خارج و نصب نمایید تا قابل استفاده باشد .


توجه : بوسیله این ابزار میتوانید ترینر های مختلفی برای بازی خود ساخته و آنها را ذخیره نمایید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!