تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود برنامه ساخت مپ کلش - Clash Base Designer

برنامه Clash Base Designer for COC از جمله برنامه های منحصربفرد و جدیدی است که در زمینه طراحی و چیدمان مپ کلش آو کلنز می باشد که توسط تیم توسعه دهنده Spooky Ideas و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر و عرضه شده و موفق به کسب امتیاز کلی ۴.۴ از ۵ گوگل پلی شده است . بوسیله این نرم افزار به راحتی میتوانید نقشه های بازیتان را کپی برداری کرده و آن را برای خود در کمترین زمان ممکن بسازید .


به کمک این اپلیکیشن و برنامه کم حجم و کاربردی می توانید هنگام چیدن طرح های پایه نقشه در بازی Clash of Clans روستا یا پایگاه جنگی خود را به راحتی و باتوجه به استراتژی خود بسازید . اگر از طرفداران این بازی باشید مسلما میدانید که طراحی و ساخت بیس اصلی جنگ یا چیدن دهکده چقدر دشوار و زمانبر است .


برنامه مذکور قابلیت تور آشنایی با نرم افزار را داشته و در ورود به برنامه شما را با بخش های مختلف آشنا می سازد . از ویژگی بارز برنامه قابلیت شناور کردن نقشه مورد نظرتان بر روی صفحه است که میتوانید با این قابلیت هر نقشه سخت و جزئی را با دقت بسازید چرا که میتوانید هم زمان هر دو تصویر را زوم و نزدیک و یا دور کنید تا جزئیات را دقیق تر بررسی فرمایید .
در تاون هال های بالا وسایل به مرور بیشتر میشود و این زمان برای تاون هال ۸ به بعد بیشتر هم خواهد شد زیرا دیوارها و ابزارهای دفاعی بیشتری موردنیاز دهکده است و طراحی بیس های بسیار پیچیده ، ساعت ها به طول می انجامد تا به درستی نقشه را بطور کامل پیاده کنیم . تا به حال ، بیشتر کاربران Clash of Clans مجبور بودند از دو صفحه مجزا استفاده کنند تا بتوانند پوسته های بیس را طراحی کنند اما دیگر نیازی به این کار نیست چرا که با کمک برنامه های جانبی کار بسیار ساده ای است .


اکنون با قابلیت ویژه این برنامه می توانید به راحتی هر طرح و مپی که دوست دارید را کپی کنید . فقط یک تصویر نقشه را تهیه کنید و سپس آن تصویر را درون برنامه انتخاب کنید و وارد کنید . طرح دلخواهتان روی صفحه نمایش شناور خواهد شد و قادرید تمام جزئیات را از نزدیک بچینید . سپس شما می توانید به قسمت Clash of Clans Layout designer بروید و از روی تصویر شناور به عنوان یک راهنما و ردیاب استفاده کنید! برای یک کاربر معمولی ۱۰ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد تا یک پایگاه Clash of Clans با استفاده از این برنامه طراحی کند و آنرا اجرایی کند !

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!