تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت بازی تخریب خلاقانه - Creative Destruction

چند ماه پیش شرکت معروف NetEase ، ناشر بازی Rules of Survival ، کلونی از فورتنایت را با نام «فورت‌کرفت» (FortCraft) انتشار داد . با این حال بازی از گوگل پلی بدلایل نامعلوم و یا معلومی حذف شد و دیگر خبری از آن نشد . Creative Destruction به نوعی برخواسته از خاکسترهای همین بازی به شمار می‌رود که با تغییرات مثبتش خیلی بهتر منتشر و بروز پیدا کرده است . بازی در سبک Fortnite میباشد و دارای Battle Royal و همچنین سبک تیراندازی فانتزی را دارا میباشد .


در بازی‌های سبک بتل رویال مانند فورتنایت ، بازیکن‌ها با امکانات کم و مساوی کارشان را در محیطی بزرگ آغاز می‌کنند و باید با جستجو اسلحه و تجهیزات های بیشتری به دست بیاورند و مپ داخل بازی را بطور کل جستجو کنند چراکه همگی از یک تاکسی هوایی به زمین آمده و بدنبال بقا و First Level هستند . در پایان هم هر کسی که بتواند بقیه را از بین ببرد و از این جهنم جان سالم به در ببرد پیروز میدان خواهد بود و خود او و یا دوستانش امتیاز و تجهیزات بهتری کسب میکنند . Creative Destruction از این قاعده که شبیه به بازی فورتنایت است مستثنی نیست چراکه برای پلیر هایی طراحی شده که قادر به بازی در بازی گرافیکی Fortnite نیستند . البته با این تفاوت که همانند فورتنایت، در اینجا شاهد بخش «ساخت و ساز» و تخریب حرفه ای هستیم .توجه کنید چیت داخل لانچر میباشد و داخل برنامه مجموعه ای از چیت ها وجود دارد بنابراین با مراجعه به پست اصلی خرید لانچر چیت میتوانید همگی را با یک قیمت استسنایی و با پشتیبانی و آپدیت های مستمر تهیه فرمایید . فایل آموزش فعالسازی چیت و اجرای آن همراه فایل پس از خرید برایتان ارسال خواهد شد .


فعالسازی چیت بدلیل قابل اجرا بودن در داخل لانچر به مانند چیت های قبلی میباشد و تفاوتی ندارد بنابراین فایل آموزشی درون فایل دانلودی را مطالعه و مراحل را دنبال کنید . برای دیدن عکس های چیت به باکس دانلود مراجعه کنید . فیلم و کلیپی از اجرای چیت و نمایش چیت برایتان در انتهای پست قرار میدهیم که میتوانید ویژگی های حرفه ای چیت جدید را مشاهده کنید .


نکته : برای اجرای هرچه بهتر و بهینه تر این ابزار و جلوگیری از Ban ، توضیحات اجرای راهنمای بهینه این ابزار را در کانال تلگرامی ما دنبال فرمایید . برای دیدن تصاویر چیت به باکس دانلود و بخش تصاویر ابزار مراجعه کنید . شایان ذکر است که ما برای این چیت آموزش مرحله به مرحله و تصویری در اختیارتان قرار میدهیم و  هیچگونه ابهام و خلل در مراحل فعالسازی برایتان بوجود نخواهد آمد و برای آموزش ها و ترجمه چیت ساعت ها وقت گذاشته شده و مراحل با تصاویر همراه شده است ؛ پس با خیالت راحت از ما خرید کنید .

آپدیت 2020 ورژن 3.0.6.0 | فروردین ماه 99 - ویژه

نکته مهم : ما مسئولیتی در برابر افرادی که نسخه های مختلفی از این نوع چیت را میخرند را نداریم و فقط مسئولیت پشتیبانی و آموزش ابزار های سایت خود را خواهیم داشت ؛ پس دقت داشته باشید این نوع چیت ها را از هر وبسایتی دانلود ننمایید (نسخه های رایگان و پولی) چرا که ممکن است باعث محرومیت دائم اکانت شما گردد و یا فایل حاصل به سیستم شما آسیب رساند . لازم به ذکر است که اعلام کنیم چیتی که ما برای دانلود گذاشته ایم یکی از بهترین چیت هایی است که برترین بازیکنان جهان و رقابت های جهانی از آن استفاده میکنند . درصورتی که چیت برایتان باز نمیشود و یا بازی در مرحله Connection گیر میکند از ابزار های عبور از فیلترینگ استفاده کنید .

چیت بصورت مولتی چیت است و دارای پشتیبانی از بازی های مختلفی است ؛ پس از انتقال به درگاه مولتی چیت خریدتان را نهایی و بلافاصله لینک دانلود را تحویل بگیرید .ویژگی اپدیت جدید 99
تعویض منوی چیت
بهینه سازی چیت ها
هماهنگی بیشتر با آنتی چیت

بازی های تحت پوشش این ابزار
Ring Of Elysium
Rules of Survival
Battlefield V - 5
PUBG
battlefield 1
Black Desert
CS:GO
Knives Out
WolfTeam
Left for Dead2
Special Force 2
Depth
Soulworker
Creative Destructionخرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!