تبلیغات شما تبلیغات شما
چیت نسخه حرفه ای بازی کانتر CSGO

چیت نسخه ویژه بازی کانتر گلوبال افنسیو بطور خلاصه CSGO دارای امکانات بسیاری است که در ادامه به آن میپردازیم . چیت از ویژگی های بسیاری پشتیبانی میکند و همچنین دارای نسخه بازی های مختلفی است از جمله بازی rules of survival و PUBG و CSGO و چیت های دیگر که در این پک خدمتتان ارائه میگردد .


از جمله ویژگی های چیت میتوان به ویژگی های زیر اشاره کرد و بطور خلاصه وار در قسمت باکس دانلود نیز میتوانید ویژگی ها را مطالعه کنید . ( چیت دارای آپدیت های منظم بوده و با هر آپدیت بازی نسخه جدید را منتشر میدهد و میتواند اکانت شما را در برابر آنتی چیت حفاظت کند همچنین میتوانید اپدیت ها را پس از خرید اول از ما بصورت رایگان دریافت کنید .)


 :ESP
3D/2D Box​
Farther ESP​
Name​
Health​
Weapon Name​
Snaplines​
Skeleton​
Backtracked Trail​
Lag Compensated Hitboxes​
Angle Lines​
Chams​
Player Glow​
Dropped Weapons​
Grenade ESP​
Hit Tracer​
Bullet Impacts Tracer​

  : Hacks
Grenade Prediction​
No Flash​
No Smoke​
No Scope​
No Recoil​
No Post Processing​
Field of View Changer​
View Model Field of View Changer​

 : Player Hacks
Aimbot/Legit Bot​
Anti Aim​
Ragebot/Auto Head​
Nickname Changer​
Clan Tag Changer​
Bunny Hop​
Auto Strafe​
Auto Pistol​
Auto Accept​
Auto Shoot​
Reveal Ranks ​
Chat Spammer​
Event Logs​
Spectator List​
Third Person View​
Fake Walk​
Fake Lag​
Chat Spammerهمان طور که در منوی چیت در عکس بالا میبینید ویژگی های بسیاری را شامل میشود و میتوانید به زبانه های مختلف آن مراجعه و چیت ها را فعال کنید . سیستم منو و فعال سازی و حذف منو نیز در برخی سیستم ها بر روی دکمه Insert و در برخی دیگر بر روی دکمه ی Delete و Home قرار دارد که با تست میتوانید به آن پی ببرید .نکته : پس از خرید لینک دانلود به همراه فایل های آموزشی اجرای چیت برایتان در یک پک آماده ارسال میگردد و میتوانید به راحتی از آن استفاده نمایید .چیت حاضر بر روی نسخه استیم و نان استیم بازی اجرا شده است و به درستی و خوبی جوابگو بوده ؛ با استفاده از چیت میتوانید به راحتی پلیر ها را مکان یابی کنید و از ویژگی های مهارت در شلیک برای افزایش رنک خود استفاده کنید . توجه کنید برای خواندن توصیه های امنیتی اکانتتان ، پست های تلگرامی  و آموزش های موجود در آن را دنبال کنید همچنین استفاده از ویژگی هایی که آنتی چیت ها را به شما حساس تر میکند محتاط باشید .نکته مهم : ما مسئولیتی در برابر افرادی که نسخه های مختلفی از این نوع چیت را میخرند را نداریم و فقط مسئولیت پشتیبانی و آموزش ابزار های سایت خود را خواهیم داشت ؛ پس دقت داشته باشید این نوع چیت ها را از هر وبسایتی دانلود ننمایید (نسخه های رایگان و پولی) چرا که ممکن است باعث محرومیت دائم اکانت شما گردد و یا فایل حاصل به سیستم شما آسیب رساند .

چیت بصورت مولتی چیت است و دارای پشتیبانی از بازی های مختلفی است ؛ پس از انتقال به درگاه مولتی چیت خریدتان را نهایی و بلافاصله لینک دانلود را تحویل بگیرید .

بروزرسانی شده در مهرماه ماه 98 (میلادی) - آپدیت شده
بروزرسانی های اخیر چیت
فیکس منوی چیت در بازی
سازگاری با آنتی چیت جدید
افزودن قابلیت مهارت در شلیکخرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!