تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت بازی کانتر گلوبال آفنسیو - Cheat CsGo

در بازی Counter Strike Global Offensives باید سعی کنید که امتیاز خوبی بدست بیاورید و زنده و بقا یابید . سیستم مهارت ها نقش مهمی را ایفا می کنند و باعث شده که بازی چالش بیشتری داشته باشد. هر چه بازیکنان بتوانند میزان مهارت خود را افزایش دهند، می توانند خود را به نوعی یک پلیر حرفه ای نام ببرند. اما اگر نتوانید مهارت های لازم را کسب کنید ، به شما به چشم یک بازیکن تازه وارد نگاه می شود.

ابزاری که برای شما در این سری آماده کرده ایم شامل 15 نوع چیت مختلف این بازی میباشد . آموزش فعالسازی و اجرای این ابزار ها جهت اجرای صحیح ابزار ، درون فایل ها موجود میباشد و میتوانید با مراجعه به فایل های Helpme آموزش های لازم را فرا گیرید . میتوانید از این ابزار ها در سرور های استیم و نان استیم استفاده کنید .

جهت امنیت بیشتر اکانت شما از خطر بن شدن ، بهتر است از ابزارهای موجود در سرور های دارای آنتی چیت قوی استفاده نشود و یا از برخی چیت های قابل تشخیص از جمله Aim hack استفاده نگردد . شما میتوانید با درنظر گرفتن علاقه تان به هرکدام از چیت ها ، انتخاب خود را کرده و آن را اجرا نمایید . این ابزار به رایگان برای شما منتشر شده است پس ما مسئولیتی در برابر استفاده غیرمجاز شما نخواهیم داشت .

نکته : نسخه چیت های گذاشته شده تست شده هستند و کار میکنند ولی امکان محرومیت اکانت شما برای استفاده از آنها وجود دارد ، پس سعی کنید از این چیت ها در سرور های نان استیم دارای آنتی چیت ضعیف استفاده کنید .

نکته : برای استفاده از چیت این بازی نسخه حرفه ای و کم خطر تر و همچنین مولتی هک به این لینک مراجعه نمایید .خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!