تبلیغات شما تبلیغات شما
ترینر بازی امپایر توتال وار - Empire Total War All Version

بازی همانند ورژن های قبلی جنگ های اروپای در دوره و یا قرن 18 را روایت می کند . اصل بازی بر اکتشاف ، اقتصاد ، سیاست ، مذهب ، مستعمرات و در نهایت گرفتن و فتح کشورهای دیگر , متمرکز شده است .

این بازی تمامی اتفاقاتی که در دوره و قرن زمانی 1700 تا پایان قرن 18 رویداده را روایت کرده و به بازیکن این قابلیت را می دهد تا بر کشورهای اروپایی ، خاورمیانه ، هند ، شمال امریکا و کارائیب حکمرانی و تسلط یافته و تجارت دریایی سواحل آمریکای جنوبی ، خلیج گینه ، کانال موزامبیک و شرق هند را در مشت خودو به دست خود بگیرد .

در این مطلب سعی کردیم تمامی ترینر های این بازی جذاب را برای شما عزیزان گرد هم آوریم و شامل تمامی نسخه های 1.1 تا 1.6 میباشد .
لازم به ذکر است که اعلام کنیم تمامی ترینر ها دارای حداقل +10 عدد چیت می باشد و تست شده و سالم می باشد و هرگونه مشکل را میتوانید با پشتیبانان ما در میان بگذارید .
این ترینر ها نیاز به آموزش خاصی ندارند و تنها با اجرای بازی و اجرای ابزار ها میتوانید از آنها استفاده نمایید . همینک میتوانید این ابزار ها را از وبسایت چیت دانلود و از سرور های پر سرعت ما دانلود نمایید .

توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .

نکته : لطفا قبل از اجرا و دانلود آنتی ویروس خود را موقتا خاموش نمایید

نکته : ترینر ها درون یک پوشه میباشد و نسخه ها بر روی پوشه آنها ذکر شده و میتوانید باتوجه به نسخه بازی خود از آنها استفاده نمایید .


تغییرات نسخه جدید
بهینه و کم حجم تر شدن
اضافه شدن چند امکان در چیت
رایگان شدن محصول برای تمامی اعضا
اضافه شدن لینک دانلود مستقیم
عدم ارسال به ایمیلخرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!