تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود سیو و ترینر بازی Euro Truck Simulator 2
بازی Euro Truck Simulator 2 بیش از 20 ساعت رانندگی در جاده ها و تمام مناطق جدید جهان بازی , اضافه شدن شهرهای جدید از جمله ورشو و کراکوف , استراوا , کوشیتسه و شهر های دیگر و کیلومترها جاده های خطرناک و گذشت از کوه و افزایش مهارت های رانندگی تماما از قسمتی از ویژگی های اضافه شده به این بازی هیجانی و پرطرفدار است .


بازی کامیون یورو Euro Truck Simulator 2 یک تجربه و سبک جدید در موضوع ماشین سواری است . شما به عنوان یک راننده باید مسیرهای مختلف در قاره اروپا را طی کرده و بارهای خود را به مقصد برسانید . محموله ها مشتریان خود را باید سر وقت برسانید درغیر اینص2ورت خبری از پول و درامد نخواهد بود .


شما میتوانید شرکت خود را راه اندازی کنید و اعتبار شرکت شما بستگی به سرعت عمل و امانتداری شما دارد. ماشین های شبیه سازی شده واقعی و هیجانی هستند ، ابزارهایی مانند نشانگرهای فلش زن و راهنما ، دما ، چراغ های خطر و کمبود سوخت ، برف پاک کن ها ، سرعت سنج ، فرمان ماشین  و … نزدیک به واقعیت و حقیقت هستند .


نکته : برای دانلود ورژن مناسب بازی خود را دانلود فرمایید و با استفاده فایل آموزش درون پوشه ها ، آموزش های لازم را فرا گرفته و آنرا اجرا نمایید . توجه فرمایید برخی نسخه ها ممکن است دارای حجم بیشتری باشند که دلیل آن وجود مولتی ترینر میباشد بدین معنا که چندین ترینر بازی های مختلف در یک لانچر با ورژن های مختلف گرد هم آورده شده و قابل دانلود است .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!