تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی Far cry 1

داستان بازی فارکرای فردی با نام جک کارور را بازگو میکند که به دنبال زنی روزنامه نگار که ناگهانی ناپدید شده است و وارد جزیره ای مخوف میشود که در این راه اتفاقات مختلفی برای او در حال رخ دادن است . در این جزیره مخوف فردی با نام کریگر در حال تولید سلاح های شیمیایی است که باید به هر قیمتی که شده آنرا متوقف نمایید . بازی 1 Far Cry زمان انتشار خود دارای گرافیک بسیار بالا و قابل قبولی بوده و طرفداران بسیاری را از آن زمان به خود اختصاص داده است .


برای اجرای صحیح ابتدا آنتی ویروستان را خاموش کرده و سپس ترینر نسخه مربوطه را دانلود نمایید ؛ توجه کنید نسخه ترینر و نسخه بازی تان یکی باشد درغیر اینصورت ترینر به درستی کار نخواهد کرد . توجه کنید برای آموزش اجرا و نحوه اجرای چیت ها ، فایل TXT آموزش درون آنها را به خوبی مطالعه نمایید . میتوانید نسخه هایی از ترینر های شرکت های بزرگ ترینر سازی مانند چیت هپنز را درون فایل های دانلود بیابید .


نکته : برخی فایل های حجیم (20 مگابایت) ترینر بصورت نصبی میباشند و پس از نصب درون کامپیوترتان قابل استفاده خواهند بود چرا که دارای مولتی چیت هستند و درون آنها بیش از 100 ترینر مختلف بازی های دیگر وجود دارد که میتوانید از آنها هم در بازی های مختلف استفاده نمایید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!