تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon سری جدید آخرین نسخه بازی در سبک اول شخص تیر اندازی است و دارای دنیای باز Far Cry 3 می باشد که توسط شرکت بازی سازی Ubisoft Montreal ساخته شده است . محیط این بازی یک جزیره بزرگ و زیبای دارای محیط های بزرگ و بسیار باز می باشد که ستاره فیلم های اکشن دوره دهه ۸۰ مانند ترمیناتور و همچنین بیگانگان یعنی Michael Biehn در نقش شخصیت محبوب این مجموعه سری بازی ها Rex Colt قرار دارد و باید مراحل بازی و داستان بازی را برای شکست دادننیرو ها و ارتش Cyborg سپری کند.


داستان مجموعه بازی در سال ۲۰۰۷ میلادی رخ می دهد. Ubisoft گفته است که این سری به سبک بازی های قدیمی دهه ۸۰ ساخته و شکل گرفته است . جایی که شما میبایست دل دختر داستان را بدست آورید ، دشمنان را نابود کرده و دنیا را نجات دهید .


جهان در معرض جنگی هسته ای قرار گرفته است و برای نجات آن باید جاده هایی برای صلح پیدا کرد . Far Cry 3: Blood Dragon یک بازی تیر اندازی اول شخص مستقل بدون نیاز به بازی اصلی Far Cry 3 می باشد . این بازی برای کامپیوتر در تاریخ ۱ می سال میلادی منتشر شده است . موسیقی های درون بازی همگی توسط شرکت Melbourne electronic ساخته و ضبظ شده اند .


نیروی نظامی A U.S. cyborg باید راهی برای صلح و آرامش و از بین رفتن خطرات ناشی از جنگ هسته ای را پیدا کند . برای این کار باید سلاح های هسته ای بسیار قدرتمند موجود در این جزیره را پیدا کنند . کماندوی حرفه ای و محبوب Rex Power Colt برای بدست آوردن اطلاعات در این زمینه و اتفاقاتی ناشی از آن که در این جزیره می افتد ، به آنجا رهسپار میشود .


نکته ترینر : برای اجرای صحیح ابتدا آنتی ویروستان را خاموش کرده و سپس ترینر ورژن مخصوص بازی خود را دانلود و روی بازی اجرا نمایید .


توجه فرمایید که برخی نسخه ها که حجیم میباشند بدلیل وجود چندین ترینر ( بیش از 100 ترینر ) در یک لانچر هستند که چیت و ورژن مورد نظر در آن قرار دارد و با نصب ابزار مذکور در سیستم شخصیتان قابل استفاده میباشد .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!