تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی Far Cry 3

Far Cry 3 مانند نسخه‌های قبل دارای یک محیط نقشه باز است . به گفته‌ی پیشرفت دهندگان بازی ، محیط این بازی ۱۰ برابر بزرگ‌تر و حجیم تر از محیط بازی Far Cry 2 می‌باشد . محیط بازی ، از کوه‌ها، جنگل‌ها ، تپه‌ها، ، دشت‌های سرسبز و سنگ‌های ریزودرشت، تشکیل‌ و کدینگ شده است که در حین انجام مراحل بازی ، محو آن‌ها می‌شوید .


همچنین استفاده‌های فراوانی از گیم پلی بسیار زیبای آن خواهید برد . بخصوص در هنگام مراحل که نیاز به مخفی شدن دارید، بهترین و برترین کار برای مخفی شدن ، در بین سبزه‌ها و سنگ‌های اطراف شماست . به عبارتی روند گیم‌پلی بازی بر اساس محیط اطراف و محیط باز تعریف می‌شود . همان‌طور که گفته شد بازی در سبک نقشه باز است و شما قادر خواهید بود که محیط بازی را جستجو کنید و چیز‌های جالبی بیابید . محیط بازی دارای محیطی بزرگ که مأموریت‌های اصلی و فرعی در آن انجام می‌پذیرد میباشد که باید مراحل را بطور تمام و کمال انجام دهید .


شما می‌توانید حیوانات مختلف را در بازی شکار کنید و از گوشت آن‌ها برای تغذیه استفاده کنید و یا گوشت آن‌ها را به فروش برسانید و از پول آن برای خود انواع سلاح و اسلحه بخرید . همچنین، قادر خواهید بود که سوار قایق های مختلف شوید و محیط بازی را از بالا و نوع دوربین دیگر تماشا کنید و از آن لذت بیشتری ببرید . بازی دارای مراحل فوق‌العاده و بسیار هیجانی و چالشی می‌باشد که تجربه آن خیلی لذت‌بخش است .


نکته : ابتدا آنتی ویروستان را خاموش کرده و سپس نسخه مربوطه را دانلود نمایید و استفاده نمایید . توجه فرمایید نسخه یکسان بازی تان را دانلود و استفاده نمایید چرا که نسخه های متفاوت ترینر و بازی باعث اختلال در ترینر شما و اجرای آن خواهد شد .


برای استفاده از سیو ها ابتدا از سیو بازی خود بکاپ گرفته و سپس پوشه ها را در مسیر سیو بازی خود کپی نمایید . برخی نسخه ها دارای فایل های حجیم هستند و دلیل آن وجود مولتی ترینر و لانچر درون آن است ، بدین گونه که بیش از 100 ترینر داخل این لانچر های بازی ها گرداوری شده است که میتوانید از نسخه های دیگر و بازی های دیگر آن استفاده نمایید . توجه فرمایید برای اجرای صحیح هر یک از فایل ها ، آموزش های فایل های TXT درون پوشه ها را بررسی نمایید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!