تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود سیو و ترینر بازی Far cry 4

Far Cry 4 دارای گرافیکی عجیب و خیره‌کننده است که اگر روی آخرین حد گرافیک آن ، بازی را تجربه کنید، هرگز از آن سیر و خسته نمی‌شوید . تمامی جزئیات بازی ، با دقت طرح ریزی و طراحی‌شده‌اند و چیزی از قلم نیفتاده است . از گرافیک بالای بازی که بگذریم ، گیم‌پلی فارکرای 4 ، فوق‌العاده و بسیار زیبا طراحی‌شده است به‌طوری‌که دوست دارید همه ی مراحل بازی را با تمام وجود انجام دهید . سیستم مبارزه و جنگ بسیار عالی ، حیواناتی که به شما حمله می‌کنند و قادرند شما را بکشند ، قابلیت رام کردن فیل‌ها و حیوانات دیگر ازجمله اسب و شیر و… از ویژگی‌های فوق‌العاده این بازی می‌باشند.


برای دانلود ابتدا آنتی ویروستان را خاموش کرده و سپس نسخه مورد نظر را باتوجه به لینک دانلود ، دانلود کرده و روی بازی خود اجرا نمایید . توجه نمایید که باید ورژن بازی خود با ترینر مربوطه یکی باشد چراکه ممکن است ترینر مربوطه دچار اختلال گردد و بازی تان بسته شود .


برای آموزش بیشتر لطفا فایل TXT درون پوشه ها را به خوبی مطالعه نمایید چرا که داخل هرکدام آموزش اختصاصی آن قرار گرفته است ؛ لازم به ذکر است که اعلام کنیم ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی خارجی جمع آوری شده است که دارای حق اشتراک ماهانه هستند .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!