تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی Far Cry 5

Far Cry 5 کنترل شخصیت یک کلانتر را به دست می‌گیرید که به یاری چند نفر سعی می‌کند فرقه‌ی منحرفی را در بازی و رهبر آن را از بین ببرد . محیط بازی بسیار بزرگ‌تر و شفاف تر و زنده‌تر ازفصل های قبل شده و در Far Cry 5 هم‌چنین با اسلحه ها و مجموعه‌ای وسایل نقلیه‌ی بروز تر سر و کار خواهید داشت . بازی به‌صورت سبک اکشن و اول‌شخص است و دارای محیطی جهان باز است . بازیکنان می‌توانند از هر نوع وسایل نقلیه مختلف مانند ماشین، انواع قایق و هواپیما بهره گیرند و سلاح‌های پیشرفته و حرفه ای را انتخاب و به مبارزه بپردازند .


در جدیدترین نسخه بازی شما قادر به تغییر شکل و محیط شخصیت اصلی بازی خواهید بود و می‌توانید هر چه دوست دارید را تن او کنید و یا محیط خود را به شکل دلخواه تغییر دهید . عمل تیراندازی بازی تغییر کرده است و از این بعد دست بازتری در جنگ های نزدیک و تن‌به‌تن و مبارزات ماشینی خواهید داشت . در چنین جهان بزرگی از بازی ، به گفته‌ی پیشرفت دهندگان بازی تقریباً می‌توانید به نحو بی‌پایان به جست‌وجو و انجام دادن کارهای متفاوت و بی نهایت بپردازید ؛ از کار ماهی گرفتن و گشت‌وگذار در میان طبیعت بزرگ نقشه ای برای استراحت کردن مابین مراحل اصلی قصه گرفته تا انجام دادن مراحل فرعی و جذابی که سبب می‌شوند در Far Cry 5، افزایش و بهبود عملکردتان را نشان دهید .


نکته : ترینر ها نسخه بندی شده و نسخه ای را که هماهنگ با بازی شماست دانلود و بر روی بازی خود اجرا نمایید . توجه فرمایید قبل از اجرا ابتدا آنتی ویروستان را خاموش کرده و سپس فایل را اجرا نمایید تا باعث اختلال در عملکرد آن نشود . داخل فایل ها معمولا فایل TXT آموزش اجرای ترینر ها وجود دارد که برای عدم بوجود آمدن مشکل ابتدا این فایل ها را بررسی و سپس ترینر ها را اجرا نمایید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!