تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود گیم مودهای مختلف جی تی ای - GTA Samp Mods

بازی Grand Theft Auto که بهطور خلاصه آن را GTA نیز می نامند یکی از پرطرفدار ترین گیم های سبک اکشن و جنگی برای کنسول های کامپیوتر و ... است که کاربران کامپیوتر و کنسول هایی نظیر Play Station و Xbox خاطرات و جذابیت های زیادی از آن را به خاطر دارند. نسخه آنلاین این بازی شما میتوانید در هر نقشی ظاهر شوید و حتی در مد های مختلف آن به مانند زندگی واقعی در آن بسر ببرید . برای شما عزیزان گیم مود های مختلف این بازی شیرین را مهیا کرده ایم تا بتوانید سرور خودرا با آن اجرا کنید و لذت ببرید .

 

فایلی که در اختیارتان قرار میگیرد شامل دو پوشه سرور RPG و سرور دزد و پلیس میباشد که بسته به نوع علاقه شما به گیم مود ها میتوانید نوع خاص و یا هردو را اجرا کنید . (منابع سرور را در نظر بگیرید) .
اجرای این گیم مود ها نیاز به آموزش خاصی ندارد و با اجرای فایل Samp Server.exe سرور اجرا می شود و بسیار آسان است . کانفیگ سرور ها تا جای ممکن انجام شده است و آماده میباشد ، بسته به نوع علاقه شخصی و اختصاصی سازی خودتان میتوانید پلاگین هایی بر روی آن نصب نمایید و از آن لذت ببرید . برای تغییر در مپ و نقشه و اضافه کردن اطلاعات سرور خودتان ، باید از نرم افزار های Compile جانبی استفاده نمایید .

نکته : با نصب پلاگین ها ممکن است در برخی موارد اشکال پیش بیاید و به اصطلاح باعث تداخل در گیم مود شود که باید این موضوع را در نظر بگیرید و آگاه باشید .

نکته : گیم مودها کامل و همراه با پلاگین های اجرایی میباشد و برای کانفیگ و ادیت باید دانش این کار را داشته باشید و ما مسئولیتی در تغییر گیم مود به سلیقه شما نداریم .

نکته : توجه فرمایید که فایلی که در اختیارتان قرار میگیرد فقط نسخه سرور میباشد و برای اجرای گیم سرور ها کاربرد دارد . آموزش نصب خاصی نیاز ندارد ؛ با کلیک بر روی Samp-Server ، کنسول باز شده و اطلاعات سرور بارگذاری می شود . سپس میتوانید با شناسایی ای پی سرور خود ، به آن متصل شوید .

تحویل لینک دانلود بلافاصله پس از خرید .خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!