تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی خدای جنگ - God of War 2

 God Of War 2 سر انجام پس از مدتی انتظار برای نسخه کامپیوتر منتشر شد . بدون شک همه گیمرها و مخصوصا کسانی که کنسول نسل دوم شرکت سونی را دارند این بازی جذاب را تجربه کرده اند . نسخه سوم بازی بر روی نسل سوم کنسول گیم سونی به تازگی وارد عرصه بازار شده و توانسته خود رابه عنوان یکی از بهترین گیم ها به همگان نشان دهد . نسخه سری کامپیوتر خدای جنگ 2 به تازگی بر روی کنسول کامپیوتر وارد بازار شده تا قدرت این شاهکار و اثر جذاب بازی سازی را به همگان به اثبات برساند .


داستان این سری از بازی بر این قرار است که شخصیت کراتوس با وجود این که به مقام والای خدای جنگ دست یافته است ، اما از آنجا که او یک انسان جاودانه ای نیست که با شکست  Ares به این مقام نائل آمده ، لذا تمام ابر خدایان ساکن کوه المپ به نگاه تحقیر و سرزنش او را مینگرند . اما کراتوس به هیچ وجه نیازی به آن ها نداشته و نخواهد داشت چرا که در این راه تنها بودن خیلی بهتر است ...


نکته : توجه کنید ابتدا آنتی ویروس خود را خاموش کرده و سپس ترینر مربوطه را دانلود و اجرا نمایید .لینک های دانلود به دستور دبیرخانه کارگروه تعیین محتوای مجرمانه برداشته شدخرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!