تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی God Of War
از جمله سرزمین ها و زمین هایی که از آن ها به عنوان یکی از لوکیشن های اصلی موجود در بازی God of War نام برده می شود، سرزمین پریان است که منزلگاهی برای سکونت الف ها و جانوران خشن و سایر شخصیت های شاخص حاضر در ادبیات فولکلور اروپا به شمار می رود وجود دارند . بر این اساس می توان در بازی God of War انتظار ملاقات با شخصیت های کاملاً جدید و فانتزی و متفاوتی را نسبت به نسخه های پیشین سری God of War  کشید.


علاوه بر آن حذف ناگهانی برخی حساب های کاربری موجود در فروم ها و سایر منابع و رسانه ها مربوط به بازی های کامپیوتری که برای نخستین بار به اشتراک گذاری این اطلاعات اقدام کرده اند ( اسپویل های بازی ) نیز از گوشه و کنار گزارش می شود . در واقع نخستین منتشر کنندگان اطلاعات جدید مربوط به بازی God of War 4 بوده اند که در گوشه و کنار اینترنت خبر های آن مشهود است .


شایعاتی که البته هنوز هیچ کدام از آن ها توسط شرکت سازنده سونی به طور رسمی مورد بررسی و تایید قرار نگرفته اند . در هر صورت ملاقات با شخصیت های مشهور حاضر در اساطیر اروپای شمالی و اساطیر خدایان نکته ی بسیار جالبی است که باید دید آیا در جدیدترین نسخه آن یعنی بازی God of War 4 شاهد به تحقق پیوستن آن خواهیم بود یا این که سازندگان بازی God of War 4 خیالات دیگری داشته و آن را در سر می پرورانند .


نکته : لطفا آنتی ویروس خود را ابتدا موقتا خاموش نموده سپس ترینر ها را دانلود و اجرا نمایید . برای اجرای صحیح ترینر ها ، نسخه مناسب بازی خود را دانلود و اجرا نمایید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!