تبلیغات شما تبلیغات شما
ترینر بازی Grand age medieval - All version

بازی grand age medieval یکی از بازی های معروف و پر هیجان در سبک استراتژیکی است که خیلی از ما با این بازی آشناییت داریم . داستان و توضیحات بازی بدین شکل میباشد که تکنولوژی کشور خود را پیشرفت می دهید و از مسیرهای تجاری خود در برابر حملات مهاجمین محافظت کنید. این کارها را آن قدر ادامه دهید تا زمانی که فرصت برای تشکیل یک حکومت جدید برای تثبیت قدرت در سرتاسر اروپا مناسب باشد.


در این مطلب برای شما عزیزان و همراهان وبسایت ، ترینر و چیت های این بازی جذاب را فراهم آوردیم تا بتوانید لذتی دوچندان در این بازی را تجربه کنید . لازم به ذکر است که اعلام کنیم که ترینر های گردآوری شده هم در نسخه آنلاین و استیم قابل اجرا هستند و هم در نسخه های آفلاین (ترینر های نسخه های آنلاین مشخص شده اند) .


این مجموعه شامل تمامی نسخه ها میباشد و شما میتوانید با پرداخت مبلغی اندک به تمامی نسخه ها دسترسی پیدا کنید و درصورت وجود مشکلی ، با پشتیبانان ما در ارتباط باشید . این ترینر ها نیاز به آموزش خاصی نداشته و با اجرا شدن بر روی بازی قابل استفاده هستند و دارای پارامتر های زیادی میباشند و شما را در طول بازی یاری میکنند .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .


خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!