تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و سیو بازی Hitman 2 Silent Assassins

در hitman 2 silent assassins شما وادار به بستن قرار دادی و تعهدی برای انجام ماموریت خطرناک هستید . در نهایت تعهدی که بسته اید شما را به مکان های عجیب و فانتزی جهان از جمله سیسیل، سنپترز بورگ ، ژاپن ، مالزی و هند می برد . انبار های مختلف سلاح با تجهیزاتی از جمله زره های فولادی و اسلحه های قدرتمند و جنگی ، دارت های سمی و مواد منفجره شدت بالا که همگی در اختیار شما برای ماموریت بزرگ قرار داده شده اند.


باید به آرامی راه بروید و اهدافی که در مقابل شما هستند را حذف نمایید و آنها را از مسیرشان باز دارید . اهدافی که باید با دید اول شخص و سوم شخص کاراکترتان نشانه گیری و نابود کنید . حمله کردن بصورت پنهانی و یا آشکارا به تصمیم و راه خودتان است. اما مراقب باشید چون هر عملی می تواند نتیجه کارتان را بسازد .


برای دانلود به لینک های دانلود زیر مراجعه کنید و نسخه متناسب بازی خود را دانلود و روی بازی خود اجرا کنید . توجه کنید ورژن های بازی و ترینر متناسب هم باشد چراکه عدم توجه به این مسئله میتواند در بازیتان اختلال بوجود آورد . برای اجرا ابتدا آنتی ویروستان را خاموش کرده و سپس اقدام به اجرا نمایید تا اختلال در تریلر بوجود نیاید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!