تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر بازی Hitman Sniper Challenge

نام یکی از نسخه های سری فوق العاده محبوب بازی Hitman می باشد که توسط شرکت IO Interactive تولید و توسط کمپانی بزرگ بازی سازی Square Enix Europe در سال ۲۰۱۲ عرضه شده است . اینبار هم با مامور ۴۷ همراه شده و ماموریت های مشخص شده او را به اتمام برسانید. گیم پلی این نسخه با سایر نسخه ها تفاوتی ویژه داشته و کمی محدود می باشد. به گونه ای که تنها یک سلاح تحت عنوان تک تیرانداز اصلی وجود دارد باید با استفاده از آن، مراحل را باید به اتمام برسانید و طی کنید.


در واقع مامور ۴۷ اینبار یک تک تیرانداز فوق  حرفه ای است و دیگر خبری از نبرد تن به تن با دشمنان نیست. هدف نهایی نیز به قتل رساندن شخصی سیاسی بنام Richard Strong و محافظانش می باشد. در این بازی، گیمر نیازمند مهارت های بسیار بالا در هدف گیری و  اتش شلیک به موقع و لرزش دست است تا آسیبی به اشخاص دیگر نرسد. همچنین با طی کردن مراحل بازی و کسب مهارت ، می توانید اسلحه خود را اپدیت کنید تا کارایی بالا و قابلیت های حرفه ای به ان افزوده گردد .


برای دانلود به لینک دانلود مراجعه کرده و نسخه هماهنگ با بازی خود را دانلود و اجرا نمایید توجه کنید ابتدا آنتی ویروستان را خاموش کنید . برای آموزش بیشتر فایل آموزش داخل پوشه ها را مطالعه کنید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!