تبلیغات شما تبلیغات شما
افزایش ویو و لایک پست های اینستاگرام بصورت نامحدود

با دنبال کردن این پست و روش هایی که اعلام میکنیم به راحتی میتوانید بصورت نامحدود برای پست های اینستاگرامی خود لایک و ویو بگیرید و با این روش نیز کسب درامد نمایید چرا که بسیاری از پیج های اینستاگرامی تعرفه تبلیغات بسیار زیادی را در ازای چند ساعت تبلیغ طرح بندی می نمایند . برای فراگیری این روش حتما آموزش های ادامه را دنبال کنید .


با پکیجی که در اختیارتان قرار میدهیم به راحتی میتوانید برای پست های خود تنها با چند کلیک ساده View و Like بصورت نامحدود بگیرید . با این پکیج که توسط تیم چیت دانلود مود شده است به راحتی در نسخه های مختلف اینستاگرام از جمله Android و Ios و ... به راحتی افزایش دلخواه مقدار لایک و بازدید را تجربه کنید .ویژگی های بارز این پکیج عالی :


- بدون نیاز به پسورد اکانت شما


- دریافت سفارش در کمتر از چند ثانیه


- پنل کاملا بروز و کاربر پسند


- کاملا اتوماتیک و بدون دخالت شما


- بیش از 100k سفارش در روز برای هر کاربر


- بدون ریپورتی و از بین رفتن اکانت


توجه : با دریافت و خرید این پکیج میتوانید بصورت نامحدود از آن استفاده نمایید و پس از پرداخت با ای دی تلگرامی شما جهت ارائه پکیج و آموزش تصویری ارتباط برقرار می شود . با یکبار خرید و ارائه پکیج به شما ، بصورت نامحدود میتوانید از این ابزار استفاده کنید و بصورت دائمی View و Like دریافت نمایید .کسب درامد :


بوسیله این روش به راحتی یک پیج تبلیغاتی راه انداخته و برای پست های خود و تبلیغات خود درامد کسب نمایید . روش و پکیج ارائه شده حرفه ای می باشد و میتوانید بصورت آنلاین از درگاه مستقیم خرید نمایید و محصول را در به سرعت و اتومات تحویل بگیرید .


توجه فرمایید ما پشتیبانی افرادی را که از دیگر وبسایت ها پکیج های مختلف را خریداری میکنند نداریم و تنها محصولات خود را بصورت تمام وقت پشتیبانی مینماییم و همچنین این ابزار نیاز به آموزش خاصی ندارد ؛ ما صرفا ابزاری را به شما معرفی میکنیم که میتوانید از ایتم های ان استفاده کنید و با ورود به آن و انتخاب زبان میتوانید استفاده لازم را ببرید .بروزرسانی سال جدید - آپدیت 2019 و بروز شده !


قیمت محصول 75% کاهش یافت . برخی امکانات از جمله افزایش فالو از کار افتاده است ...
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!