تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت آنلاین بازی 2 Left 4 Dead با آموزش تصویری فعالسازی

خیلی از پلیر ها به بازی Left 4 Dead آشناییت دارند و این مجموعه بازی را از نسخه اول آن دنبال میکنند . نسخه ای از چیت که برای شما عزیزان آماده گردیده بصورت مولتی چیت است و چندین چیت در یک لانچر گرد هم آمده است که میتوانید با یکبار خرید ، از تمامی چیت های بازی های آنلاین آن استفاده نمایید .


این نسخه که به تازگی بر روی لانچر مولتی چیت ما منتشر شده است بصورت کامل میباشد و با آپدیت های پی در پی خود ، مجموعه ای جذاب را برای کاربران و پلیر ها گرد هم آورده است . آموزش اجرای چیت همراه با فایل فایل چیت بصورت فشرده قرار دارد و بصورت تصویری مراحل ها قدم به قدم برای فعالسازی و اجرای چیت نشان میدهد . برای اجرای بهینه چیت ، توضیحات کانال تلگرامی ما را دنبال کنید ، همچنین قابل ذکر است که اعلام کنیم این چیت در سرور های ایرانی و خارجی قابل اجرا است و درصورت رعایت موارد گفته شده در کانال میتوانید بصورت مداوم از آن استفاده نمایید .


نکته : چیت تنها بصورت آنلاین اجرا می شود و بصورت مداوم آپدیت هایی برای فیکس شدن خود منتشر میکند که این کار بصورت اتوماتیک هنگام باز کردن لانچر اتفاق می افتد . فقط هنگامی که لانچر به آپدیت نیاز دارد باید آن  را آپدیت نمایید درغیر اینصورت نیازی به آپدیت لانچر بصورت مداوم نیست .


نکته : برای خرید بر روی خرید و دریافت لینک دانلود کلیک کرده و وارد صفحه پرداخت شوید و از آنجا خرید کنید ، چراکه همگی چیت ها در قالب یک چیت در یک لانچر قرار گرفته اند و بصورت مولتی چیت هستند و قابل اجرا اند .


نکته : ممکن است طی آپدیت های متوالی برخی امکانات نام برده چیت کار نکند که این مسئله بدلیل امنیت اکانت شماست چرا که چیت هایی که مشکوک به شناسایی شدن میباشند موقع حذف و به مرور به چیت بازی اضافه خواهند شد .


چیت بصورت مولتی چیت است و دارای پشتیبانی از بازی های مختلفی است ؛ پس از انتقال به درگاه مولتی چیت خریدتان را نهایی و بلافاصله لینک دانلود را تحویل بگیرید .بازی های تحت پوشش این ابزار
Ring Of Elysium
Rules of Survival
Battlefield V - 5
PUBG
battlefield 1
Black Desert
CS:GO
Knives Out
WolfTeam
Left for Dead2
Special Force 2
Depth
Soulworker
Creative Destruction


ویژگی های نسخه جدید
بهینه سازی چیت
سازگاری با نسخه جدید
اضافه شدن بازی جدید
اضافه کردن دکمه insert برای اجرا
حذف باگ ها و بهبود برنامهخرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!