تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود ترینر و save بازی Medival 2 Total War - All Version

 Total War یکی از سری گیم های استراتژیک است که توسط The Creative Assembly ساخته و طراحی شده و کمپانی های مشهور زیادی از جمله Electronic Arts و Activision آن را به بازار ارسال کرده اند . تا به امروز 8 نسخه از این بازی و پرطرفدار وارد بازار شده است . هر کدام از بازی ها , به یک دوره زمانی مشخص و حوادث آن اشاره دارد که با شبیه سازی عالی خود توانسته نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب نماید . قرون وسطی در اروپا ، خاورمیانه و آمریکا , جنگ‌های ناپلئون , جنگ های ژاپن و دوران ظهور امپراتوری روم تنها روایت هایی از این مجموعه است .


این مجموعه شامل تمامی نسخه های ترینر این بازی محبوب همراه با save و همچنین ابزار باز کردن فکشن های دیگر می باشد که برای شما عزیزان آماده گردیده .


نکته : ترینر ورژن 1.5 نسخه استیم بازی بصورت فایل نصبی میباشد و آن را از این لینک ، دانلود فرمایید .


توجه : ترینر نسخه 1.5 فایل نصبی می باشد و باید در پوشه ای نصب گردد و اجرا شود . این ابزار بصورت مولتی Trainer می باشد که با این ویژگی می توانید از دیگر ترینر های این ابزار نیز استفاده کنید .


توجه : ترینر های تهیه شده از برترین کمپانی های ترینر سازی و اغلب سایت های دارای حق اشتراک خارجی مانند CheatHappens که اشتراک هایی با مبالغ بسیار زیاد بصورت ماهانه دارند تهیه شده است و برای گردآوری آن تلاش ها و هزینه های بسیاری گردیده و برای شما همراهان چیت دانلود به اشتراک رایگان گذاشته شده است تا دیگر نیاز به خرید از سایت های خارجی و همچنین حساب Paypal و یا ویزاکارت برای خرید نداشته باشید و آنرا به رایگان از ما دریافت کنید . همچنین میتوانید نظرات و پشنهادات خود را از بخش نظرات برایمان ارسال نمایید تا رسیدگی شود و درصورت درخواست چیت و ترینر ، از بخش ارسال درخواست های پنل کاربری ، درخواستتان را برایمان ارسال کنید تا محصولتان در سایت قرار گیرد .


آموزش SAVE : فایل Save بازی را در محل نصب بازی و پوشه C:/Mediewal 2 Total war/saves انتقال دهید . این مسیر ممکن است در نسخه های مختلف ، متفاوت باشد .


نکته : برای باز شدن فکشن های بسته ، پوشه data را در محل نصب بازی کپی و Replace نمایید .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!