تبلیغات شما تبلیغات شما
آموزش ایجاد مولتی اکانت در سرور GTA Samp
به جرات می توان گفت که بازی San Andreas یکی از محبوب ترین عناوین Grand Theft Auto می باشد. این بازی توسط Rockstar North توسعه و در سال ۲۰۰۵ توسط Rockstar Games برای پلتفرم های متلف PS2، Xbox و PC عرضه شد . این نسخه به قدری محبوب شد که نسخه های ویرایش شده زیادی از آن منتشر شدند و حتی اکنون هم بسیاری از افراد آن را بصورت آنلاین بازی می کنند . اما این بازی هنوز هم در تمام جهان به صورت آنلاین و آفلاین انجام می شود و حتی خاطرات زیادی را زنده می کند . برای دانلود ابزار به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


ابزاری که در ادامه دانلود می فرمایید به شما این اجازه را می دهد که بتوانید در سرور های آنلاین اکانت اضافه ای با سیستم کامپیوتریتان ایجاد کنید . سعی کنید از این ابزار در سرور هایی که اجازه ساخت اکانت مولتی یا اکانت اضافه را میدهند استفاده کنید . ابزار تست شده و سالم می باشد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل حاصل را از حالت فشرده (کم کردن حجم) در آورده و آن را به پوشه بازی خود انتقال دهید .

نکته : محتویات پوشه Multi M را به داخل محل نصب بازی خود کپی کنید و در صورت نیاز Replace نمایید . سپس از طریق لانچر Samp خود نام خود را برای ایجاد اکانت جدید تغییر دهید و دکمه اتصال به سرور مربوطه را بزنید تا با اکانت جدید وارد سرور شوید . (برای ایجاد اکانت جدید علاوه بر اکانتی که داخل بازی هست لانچر را دوباره اجرا کنید و نام خود را تغییر داده و دوباره دکمه اتصال به سرور را بزنید ) .خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!