تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود مولتی ترینر بازی ها - Multi Trainer

ابزاری که مولتی ترینر نام دارد ابزاری است که در آن ترینر های مختلف بازی ها (بیش از 400 بازی) در آن گرد هم آورده شده و تمامی آنها در یک لانچر بر روی سیستم شما اجرا می شود . در این ابزار ورژن های مختلف بازی ها در قسمت بازی مورد نظر قرار دارد ؛ بدین صورت که زمانی که شما بازی خود را از منوی کشویی ابزار انتخاب کردید ، در منوی روبرو باید ورژن ترینر خود را برای آن تعیین کنید و بر روی گزینه ی اجرای ترینر (Start) کلیک کنید تا ترینر فعال شود . برای توضیحاتبیشتر و دانلود به ادامه ی مطلب مراجعه کنید .


با چند کلیک ساده برنامه را نصب کنید و اجرا نمایید تا بتوانید از مزاحمت چندین ترینر که نگه داری آنها بطور مداوم خسته کننده و باعث سردرگمی شما می شود خلاص شوید . همون طور که عرض شد این پک شامل یک برنامه اجرایی exe با لانچر میباشد که درون آن بیش از 400 ترینر بازی (بازی های جدید) به همراه ورژن های مختلف این بازی ها قرار دارد که تنها با چند کلیک ساده میتوانید از آن استفاده نمایید .


بازی های موجود در این ابزار شامل :

 

witcher - Mafia - Sims - NapoleonTotalWar - AlanWake - AlanWakeAN - Sims3 - RomeTotalWar 2 - PES  1404 - Anno 1404 Ven - Batman - Anno 2070 Addon - AoE2HD - Hitman - AoE3x - AoE3y - AoM - AoW3 - GTA - Warhammer - Civilization - Assassins Creed - Assassins Creed 3 - AssassinsCreed2 - AssassinsCreed4 -  و  بعلاوه 400 بازی دیگر ... (بقیه نام بازی ها در عکس های زیرآورده شده)بازی های موجود در این ابزار
لینک تصویر شماره 1 بازی هالینک تصویر شماره 2 بازی ها
لینک تصویر شماره 3 بازی هالینک تصویر شماره 4 بازی ها
لینک تصویر شماره 5 بازی هالینک تصویر شماره 6 بازی ها
لینک تصویر شماره 7 بازی هالینک تصویر شماره 8 بازی ها
لینک تصویر شماره 9 بازی هالینک تصویر شماره 10 بازی ها
لینک تصویر شماره 11 بازی هالینک تصویر شماره 12 بازی ها
لینک تصویر شماره 13 بازی هالینک تصویر شماره 14 بازی ها
لینک تصویر شماره 15 بازی ها لینک تصویر شماره 16 بازی ها
لینک تصویر شماره 17 بازی ها لینک تصویر شماره 18 بازی هانکته : بعد از انتخاب بازی ، ورژن بازی خود را از منوی مجاور انتخاب نمایید تا ترینر روی آن ورژن بازی اجرا شود و سپس روی دکمه ی Start کلیک نمایید .


نکته : بعضی از ورژن ها دارای نسخه استیم هستند ؛ یعنی فقط این ورژن بر روی استیم کار خواهد کرد ، پس حتما نسخه بازی مورد نظر خود را تطابق دهید تا ابزار به درستی کار کند .


نکته : برنامه را قبل از استفاده باید در سیستم خود نصب کنید تا قابل استفاده باشد .


خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!