تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود برترین چیت ها و ابزار های بازی GTA Samp
با استفاده از این پک شما میتوانید تمام وسایل نقلیه اطراف و در یک منطقه (البته با دستور Air Break میتونید منطقه وسیع تری رو مورد هدف بگیرید) باگ کنید ، و یا پلیر هایی که وارد آن بخش میشوند به طور کامل با لگ و با افت فریم (fps 1) و گاهی Crash روبرو میشوند ! این چیت و ابزار های آن تقریبا غیر قابل شناسایی توسط ادمین ها است و البته در سرور هایی که آنتی چیت قوی دارند ممکن است تداخل داشته باشد اما در سرور هایی با انتی چیت متوسط میتواند گزینه بسیار خوبی برای استفاده باشد . ( البته این یک توصیه میباشد و با استفاده بهینه میتوانید دائم از آن در تمامی سرور ها استفاده نمایید )


در این پک شما میتوانید از چیت بازی و همچنین ابزار های جانبی که درون پوشه وجود دارد استفاده نمایید و ممکن است در برخی سرور ها بدلیل اختلال در پلاگین و یا آنتی چیت آن به کاملی کار نکند پس باید به سرور خود نیز توجه فرمایید . از جمله چیت های درون آن پیتزا بوی و تلپورتر و گوست مود اشاره کرد و همچنین ابزاری که میتوانید در آن افراد نزدیک خود را لگ و یا وسایل نقلیه را در یکجا جمع آوری کرد تا موجود لگ بازیکنان گردند . توجه فرمایید عواقب استفاده از این ابزار ها بر عهده کاربران میباشد و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال عواقب آن نداریم .


نکته : این چیت ها و ابزار ها در بسیاری از سایت ها برای فروش گذاشته شده اند و گول چنین افرادی را نخورید و ابزار را به رایگان از سایت ما دانلود نمایید . توجه فرمایید آنتی ویروس تان را برای استفاده بطور موقتا خاموش نمایید تا باعث تداخل در ابزار ها نشود .


توجه : این ابزار ها نیازمند برنامه Cleo و Samp Funs میباشند تا به خوبی عمل و اجرا شوند که میتوانید برنامه ها را در سایت جستجو و آخرین نسخه آنرا دانلود نمایید . برای اجرای اختصاصی هر ابزار ، درون پوشه آن فایل TXT با نام آموزش قرار داده شده است که توضیحات اجرای ابزار درون آن قرار دارد و حتما آنرا مطالعه نمایید .


آموزش های اجرایی : بعد از نصب وارد سرور مورد نظر خود شوید ، سپس به مکانی که وسایل نقلیه بیشتری دارد و همچنین ترجیحا رفت و امد بیشتری دارد بروید و دستور vb/ را برای فعال سازی ابزار وارد کنید ، برای مشاهده نتیجه اول به یه مکانی مثل گان شاپ / بانک و یا ... بروید و دوباره باز گردید به مکان قبلی این عمل برای دوباره لوود شدن ماشین ها و مپ میباشد و درکل کسی که دوباره Spawn شود و نزدیک اون مکان شود چیت روی آن فرد عمل میکند . تا زمانی که ماشین ها کامل دوباره Repsawn شوند . برای متوقف کردن ادامه باگ کردن بقیه و  ماشین ها دوباره دستور vb/ رو وارد کنید ! ( برای آموزش بیشتر فیلم آموزشی را ببینید )
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!