تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود پچ و کرک بازی Empire Total War

ویژگی ها و قابلیت های بازی طوری تعیین و کد شده است که بازیکن را در یک شرایط واقعی قرار داده و باید تصمیمات تعیین کننده ای را درطول بازی باید بگیرد تا سرنوشت مملکت خود را رقم زند .این نسخه از سری این بازی ها به علت داشتن جلوه های ویژه تصویری طرفداران بسیاری را جذب کرده و همچنین دارای نسخه های گوناگون میباشد برای شما عزیزان فراهم آورده شده است .


درصورتی که طرفدار و بازیکن این سری از بازی های توتال وار بوده باشید متوجه باگ های بسیار در نسخه های اولیه منتشر شده توسط این شرکت ، در مجموعه جنگهای Empire هستید . باگ ها و خطاهایی از جمله ارور های بی معنی و عجیبی که هنگام بازی ، بعنوان مثال کلیک بر روی شهر های خود و یا کلیک بر روی سربازان و کشتی های خود ، شاهد آن بودیم .


باتوجه به اینکه اغلب شرکت های منتشر کننده بازی در همون زمان انتشار اولیه بازی ، آنرا منتشر کردند .ورژن و نسخه بسیاری از کاربران بر روی 1.0.0 باقی ماند و باتوجه به اینکه پچ ها و کرک هایی برای رفع این مشکلات ارائه شدند ولی دیگر مانند زمان اولیه انتشار این بازی مورد استقبال کاربران قرار نگرفتند زیرا بسیاری ترجیح داده بودند که از این سری مجموعه جنگها به سری های دگیر مهاجرت و آنها را امتحان کنند .


برای دانلود نسخه بازی بصورت آنلاین از این لینک دانلود کنید (نسخه پچ 1.5 میباشد و بهترین نسخه برای بازی است و دارای حجم کمتری است ) . توجه کنید لینک دانلود اصلی تمام DLC و پچ های اضافی بازی است . درصورت تمایل به داشتن تمامی پچ ها از طریق لینک دانلود زیر عمل کنید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!