تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود نرم افزار PC Hunter

PC Hunter برای کاربران حرفه ای و مدیریتی می باشد که می خواهند به فرآیندهای مدیریتی سیستم ، حالت های  مختلف کرنل، hook، رجیستری و اطلاعات مربوط به راه اندازی سیستم های مدیریتی را تجربه کنند تا بتوانند عملکرد آن ها را کنترل و مدیریت کرده و root کیت ها و سایر نرم افزارهای مخرب را از رایانه خود پاک و حذف کنند .


برای دور زدن آنتی چیت زولا باید از این نرم افزار و ورژن خاص استفاده نمایید پس ابتدا آموزش لازم را در PDF مربوطه مطالعه فرمایید و سپس برنامه را از این بخش دانلود کنید و ادامه ی بازی بپردازید . توجه فرمایید تنها در این پست به دانلود نرم افزار بپردازید و آموزش های لازم را همراه با تحویل لینک دانلود زولا از ما بخواهید . آموزش مربوطه تصویری و جزء به جزء تعریف و نمایش داده شده است تا در حین مراحل به مشکلی نخورید .


نکته : نرم افزار پرتابل است و پس از دانلود آنرا از حالت فشرده خارج کنید و اجرا نمایید چراکه نیاز به نصب ندارد . برای تداخل نداشتن آنتی ویروس در حین مراحل آموزش و استفاده از برنامه بهتر است آن را به حالت غیرفعال در آورید . نسخه های x86 و x64 اضافه گردید . لطفا نسخه متناسب سیستمتان را دانلود و اجرا نمایید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!