تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود پلاگین گرفتن اتوماتیک اسکرین از بازیکنان کانتر 1.6
بسیاری از افراد هستند که در سرور خود از پلاگین های مختلفی برای زیبا سازی و جلوگیری از استفاده از چیت استفاده میکنند  . با پلاگینی که خدمتتون ارائه میدهیم میتوانید به راحتی پلیر هایی که قانون استفاده نکردن از چیت را رعایت نمیکنند را شناسایی کنید و به راحتی آنها را بن نمایید . برای دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه ی مطلب بخوانید ...


در این پلاگین ویژگی بسیار ویژه ای در نظر گرفته شده است و با نصب آن میتوانید به راحتی کاربران را مدیریت کنید . استفاده نکردن از چیت چالش بسیاری در سرور های کانتر است ، ولی با این ابزار میتوانید حتی در مواقعی که در سرور حضور ندارید اسکرین های گرفته شده توسط آنتی چیت تان را مشاهده کنید و اگر فردی از چیتی استفاده کرده است قصد آن را دارد ک با کلید هایی مانند F1 و F2 و Delete و insert و ... آن را اجرا کند بوسیله اسکرین خودکار پلاگین شما مواجه میشود و بدون دانستن گرفته شدن اسکرین از چیت استفاده مینماید و کاری که شما باید انجام دهید این است که به پوشه "addonssxeiscreens" بروید و اسکرین ها را چک نمایید تا آنها را بن نمایید . استیم و عکس بازیکنان را از پوشه Log Server دریابید و آنها را بن و یا مجازات دیگر برایشان در نظر گیرید .


پلاگین حاصل بهینه و کم حجم است و برای اجرا باید فایل های حاصل را به پوشه addons  و plugins اضافه نمایید و پلاگین را اجرا کنید .این پلاگین مشابه ایرانی ندارد و تماما توسط وبسایت ما طرح بندی و ویرایش و بهینه سازی شده است . بوسیله این پلاگین هرگز دیگر نگران نبودن ادمین در سرور هایتان نباشید چرا که با مشکوکی کوچکترین اجرای چیتی ، این پلاگین از کاربر اسکرین خواهد گرفت و شما میتوانید او را بن نمایید . فایل های حاصل فایل های تکمیلی آنتی چیت SXE هستند .


محل نصب پلاگین ها در Counter Strike 1.6 :

C:Half  Lifecstrikeaddonsamxmodxplugins


فعالسازی پلاگین ها : برای فعالسازی پلاگین ها به بخش C:HalfLifecstrikeaddonsamxmodxconfigs مراجعه کنید و نام پلاگین ها را در فایل Plugins به دقت وارد نمایید (با فرمت amxx.)


سپس باید به پوشه cstrike وارد شده و به فایل server.cfg را باز کرده و دستورات زیر را به آن اضافه نمایید : (بجای کلمه YourIPSV آی پی سرور خود را وارد نمایید . بدون کم و کاست)

sxei_screen_save "1"
sxei_screen_path "addonssxeiscreens"
sxei_internal_ip YourIPSV
ip "YourIPSV"


این پلاگین در سرور های بزرگ (خارج) استفاده شده است و بسیاری از چیت های روز جهان را شناسایی میکند . نحوه کار آن بدین صورت است که اگر به پلیری مشکوک شود و پلیر دکمه های ممنوعه را بفشارد و یا در سرور اختلال وارد کند که لگ ایجاد شود ، از آن اسکرین میگیرد و اطلاعات او نیز ثبت خواهد شد و میتوانید بررسی کنید و آنها را بن کنید . توجه کنید که امکان شناسایی چیت های Aimbot و ... که در تصویر و اسکرین ها مشخص نمی شود کاربردی ندارد .


نکته : برای اجرای پلاگین مراحل بالا را به دقت انجام دهید و فایل ها را به مکان مورد نظر کپی کنید .


نکته : درصورتی که کدینگ این بازی را قادر هستید انجام دهید میتوانید پازامتر هایی برای آن تعیین نمایید تا درصورت دیده شدن کاربر مشکوک او از سرور شما بن خواهد شد ؛ ولی بهتر است اسکرین ها را بصورت تکی بررسی نمایید تا از وجود و یا عدم چیت ها اطمینان حاصل فرمایید چراکه همه اسکرین های گرفته شده بصورت نمایان نیست و ممکن است پلیر خاطی از CFG استفاده کرده باشد .


نکته ویژه : همچنین این پلاگین بسیاری از کلید های اجرای چیت ها مانند delete و F5  و ... را ممنوع خواهد کرد و درصورت زدن این دکمه ها پلاگین اسکرین از فرد خواهد گرفت تا مشاهده نمایید چیت بوده و یا خیر .


نکته نهایی : این پلاگین یکی از پلاگین های ویژه جلوگیری از اجرای چیت است و به تنهایی برای بن پلیر ها کافی نیست و فقط کمکی است و با این پلاگین بطور کل نمیتوان آنها را محروم کرد ؛ ولی میتواند شما را بسیار کمک کند تا بسیاری از زمان هایی که در سرور ادمینی نیست و چیتر ، چیتی را اجرا میکند شناسایی شوند .


آپدیت و بروز شده با آخرین نسخه آنتی چیت بازی و ورژن بازی آنلاین


تحویل لینک دانلود بلافاصله پس از خرید

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!