close
دانلود آهنگ جدید
دانلود پلاگین گرفتن اتوماتیک اسکرین از بازیکنان کانتر 1.6
تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود پلاگین گرفتن اتوماتیک اسکرین از بازیکنان کانتر 1.6
بسیاری از افراد هستند که در سرور خود از پلاگین های مختلفی برای زیبا سازی و جلوگیری از استفاده از چیت استفاده میکنند  . با پلاگینی که خدمتتون ارائه میدهیم میتوانید به راحتی پلیر هایی که قانون استفاده نکردن از چیت را رعایت نمیکنند را شناسایی کنید و به راحتی آنها را بن نمایید . برای دانلود و توضیحات بیشتر در ادامه ی مطلب بخوانید ...


در این پلاگین ویژگی بسیار ویژه ای در نظر گرفته شده است و با نصب آن میتوانید به راحتی کاربران را مدیریت کنید . استفاده نکردن از چیت چالش بسیاری در سرور های کانتر است ، ولی با این ابزار میتوانید حتی در مواقعی که در سرور حضور ندارید اسکرین های گرفته شده توسط آنتی چیت تان را مشاهده کنید و اگر فردی از چیتی استفاده کرده است قصد آن را دارد ک با کلید هایی مانند F1 و F2 و Delete و insert و ... آن را اجرا کند بوسیله اسکرین خودکار پلاگین شما مواجه میشود و بدون دانستن گرفته شدن اسکرین از چیت استفاده مینماید و کاری که شما باید انجام دهید این است که به پوشه "addonssxeiscreens" بروید و اسکرین ها را چک نمایید تا آنها را بن نمایید . استیم و عکس بازیکنان را از پوشه Log Server دریابید و آنها را بن و یا مجازات دیگر برایشان در نظر گیرید .


پلاگین حاصل بهینه و کم حجم است و برای اجرا باید فایل های حاصل را به پوشه addons  و plugins اضافه نمایید و پلاگین را اجرا کنید .این پلاگین مشابه ایرانی ندارد و تماما توسط وبسایت ما طرح بندی و ویرایش و بهینه سازی شده است . بوسیله این پلاگین هرگز دیگر نگران نبودن ادمین در سرور هایتان نباشید چرا که با مشکوکی کوچکترین اجرای چیتی ، این پلاگین از کاربر اسکرین خواهد گرفت و شما میتوانید او را بن نمایید . فایل های حاصل فایل های تکمیلی آنتی چیت SXE هستند .


محل نصب پلاگین ها در Counter Strike 1.6 :

C:Half  Lifecstrikeaddonsamxmodxplugins


فعالسازی پلاگین ها : برای فعالسازی پلاگین ها به بخش C:HalfLifecstrikeaddonsamxmodxconfigs مراجعه کنید و نام پلاگین ها را در فایل Plugins به دقت وارد نمایید (با فرمت amxx.)


سپس باید به پوشه cstrike وارد شده و به فایل server.cfg را باز کرده و دستورات زیر را به آن اضافه نمایید : (بجای کلمه YourIPSV آی پی سرور خود را وارد نمایید . بدون کم و کاست)

sxei_screen_save "1"
sxei_screen_path "addonssxeiscreens"
sxei_internal_ip YourIPSV
ip "YourIPSV"


این پلاگین در سرور های بزرگ (خارج) استفاده شده است و بسیاری از چیت های روز جهان را شناسایی میکند . نحوه کار آن بدین صورت است که اگر به پلیری مشکوک شود و پلیر دکمه های ممنوعه را بفشارد و یا در سرور اختلال وارد کند که لگ ایجاد شود ، از آن اسکرین میگیرد و اطلاعات او نیز ثبت خواهد شد و میتوانید بررسی کنید و آنها را بن کنید . توجه کنید که امکان شناسایی چیت های Aimbot و ... که در تصویر و اسکرین ها مشخص نمی شود کاربردی ندارد .


نکته : برای اجرای پلاگین مراحل بالا را به دقت انجام دهید و فایل ها را به مکان مورد نظر کپی کنید .


نکته : درصورتی که کدینگ این بازی را قادر هستید انجام دهید میتوانید پازامتر هایی برای آن تعیین نمایید تا درصورت دیده شدن کاربر مشکوک او از سرور شما بن خواهد شد ؛ ولی بهتر است اسکرین ها را بصورت تکی بررسی نمایید تا از وجود و یا عدم چیت ها اطمینان حاصل فرمایید چراکه همه اسکرین های گرفته شده بصورت نمایان نیست و ممکن است پلیر خاطی از CFG استفاده کرده باشد .


نکته ویژه : همچنین این پلاگین بسیاری از کلید های اجرای چیت ها مانند delete و F5  و ... را ممنوع خواهد کرد و درصورت زدن این دکمه ها پلاگین اسکرین از فرد خواهد گرفت تا مشاهده نمایید چیت بوده و یا خیر .


نکته نهایی : این پلاگین یکی از پلاگین های ویژه جلوگیری از اجرای چیت است و به تنهایی برای بن پلیر ها کافی نیست و فقط کمکی است و با این پلاگین بطور کل نمیتوان آنها را محروم کرد ؛ ولی میتواند شما را بسیار کمک کند تا بسیاری از زمان هایی که در سرور ادمینی نیست و چیتر ، چیتی را اجرا میکند شناسایی شوند .


آپدیت و بروز شده با آخرین نسخه آنتی چیت بازی و ورژن بازی آنلاین


تحویل لینک دانلود بلافاصله پس از خرید

ویژگی ها

 • گرفتن اسکرین اتوماتیک
 • نمایش اطلاعات پلیر خاطی
 • سازگار با SXE
 • سادگی در استفاده
 • شناسایی انواع جیت های جدید و قدیم

امکانات فایل

 • لینک مستقیم : دارد
 • زمان دانلود : 24 ساعت
 • تعداد مجاز دانلود : نامحدود
 • پشتیبانی محصول : دارد
 • نسخه دستگاه : کامپیوتر - سرور
 • ارسال به ایمیل : دارد

مشخصات فایل

 • حجم فایل : 200 کیلوبایت
 • قیمت ابزار : 10000 تومان
 • نسخه ابزار : آخرین نسخه
 • رمز فایل : www.cheatdownload.ir
 • منبع : چیت دانلود
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!