تبلیغات شما تبلیغات شما
دانلود چیت نسخه موبایل بازی Pubg

هک جدید بازی PUBG برای موبایل مبتنی بر آخرین نسخه بازی با تمامی ورژن های اندرویدی آپدیت . این هک از بازی PUBG MOBILE با تمامی دستگاه های اندرویدی ورژن ۴ به بالا سازگار بوده و بدون هیچ مشکلی اجرا خواهد شد این هک با ورژن نهایی آپدیت بازی پابجی موبایل سازگار است و شما هیچ مشکلی برای استفاده از این چیت نخواهید داشتید این مود کاملا رایگان بوده و برای کاربران چیت دانلود قرار داده شده است و میتوانید بدونه هیچ هزینه ای از این مود منو استفاده کنید و بازی PUBG را هک و در آن چیت بزنید .


در این مود جدید بازی PUBG Mobile را به صورت رایگان برای شما دوستان عزیز قرار داده ایم و کاربران ویژه قرار میدهیم . توجه داشته باشید که شما به اندروید ۴ به بالا برای اجرا این هک و چیت ویژه نیاز دارید . همینطور این هک را میتوانید بر روی شبیه ساز های اندروید در کامپیوتر نیز اجرا کنید ( ‌BlueStacks و ... ) .


فایل را نصب و بر روی بازی اجرا کنید .

هماهنگ با آخرین بروز رسانی بازی و اپدیت های بازی- دوستان عزیز توجه کنید این نسخه با آخرین ورژن Google Play سازگار بوده و بدون هیچ مشکلی اجرا میشود . این نسخه از هک غیر قابل شناسایی میباشد اما درصورت استفاده مکرر امکان بن برای آن وجود دارد .

- چیت بازی پابجی گوشی در تمامی اندرید های ورژن ۴ به بالا قابلیت اجرا دارد و در نسخه های پایین تر ممکن است دچار اختلال باشد . چیت تست شده و سالم میباشد ولی بدلیل نسخه رایگان بودن آن امکان محرومیت اکانتتان وجود خواهد داشت ، بنابراین در استفاده از آن دقت فرمایید .
خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!