تبلیغات شما تبلیغات شما
آموزش تصویری ضبط صدای ویندوز - Record Music

در بسیاری از موارد برای تمامی ما پیش آمده که به دنبال آهنگی هستیم و آنرا پیدا نمیکنیم . در این آموزش تصویری که برای شما همراهان چیت دانلود طراحی و بصورت تصویری گردآوری شده بطور کامل میتوانید هر نوع موسیقی متن فیلم ، بازی ، سایت و ... را ضبط کرده و برای خود نگه دارید . در این روش افت کیفیتی در ضبط صدا وجود ندارد و ما بهترین روش برای کم حجم شدن و بهینه شدن موسیقی و صوت شما آموزش داده ایم . اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطلب ...

فایل حاصل دارای پسوند PDF است و تمامی مراحل تقسیم بندی و همراه با تصویر هر مرحله آموزش داده شده است تا برای شما در مراحل ، خللی وارد نشود . با این حجم کم آموزش میتوانید هر موسیقی و صوتی را در هر جایی که مشاهده کردید و به دل شما شیرین آمد را دانلود و نزد خود نگه دارید و از شنیدن آن لذت ببرید . بسیاری نرم افزار برای بیرون کشیدن آهنگ بازی ها و یا فیلم ها طراحی و کد شده ولی بیشتر این نرم افزار ها یا زمان زیادی برای اسکن می خواهند و یا چیزی پیدا نمیکنند و قادر به یافتن موسیقی ها که به پیچیده ترین روش ها فشرده شده اند نیستند چرا که هر بازی بصورت متفاوتی فشردگی ابزار های خود را مدیریت و کد میکند .


نکته : درون هر مراحل که نیازی به نرم افزار خاصی هست بصورت لینک شده نرم افزار قرار گرفته تا نیازی به گشتن در فضای وب نداشته باشید .


نکته : درون فایل لینک نرم افزار های mp3 cutter (بریدن صوت و آهنگ) و Format factory (تغییر فرمت فایل ها) و Audacity (ضبط صدای ویندوز) وجود دارد و با کلیک بر روی آنها میتوانید آخرین نسخه آن را از سایت های مربوطه دانلود نمایید .


نکته : فایل آموزشی ، فایلی با پسوند PDF است و برای باز شدن نرم افزار های مربوطه مانند Foxit Reader را نیاز دارد .

خرید اشتراک ویژهپست های ویژه ما را مشاهده کنید!